x-kom hosting

monitor do gier

dudekd55
utworzono
utworzono

jakie monitory są lepsze do gier :?: :?: CRT czy LCD :?: :?: i jeśli moglibyście od razu doradzić mi jakiś model (kolor czarny i min. 19")

z góry thx :D

dudekd55
komentarz
komentarz

a czy nie lepszy byłby jakiś LG bądź Samsung :?: :?: i czy ewentualnie da się gdzieś jeszcze dostać 19" CRT nowego :?: :?:

Gość
komentarz
komentarz

Nie. Samsungi i LG będą gorsze. Te monitory to wersje P - Professional. Mam Dell'a P991 więc wiem na co stać ten monitor. Nową 19" też pewnie można jeszcze gdzieś dostać, ale nie sądzę, aby to był dobry zakup. Na prawdę polecam zakupić jeden z tych dwóch - tanie i na prawdę dobre. Dla przykładu rozdzielczości:

1920x1440x75Hz

1600x1200x85Hz

1280x1024x90Hz

Mniejszych nie próbowałem, bo to nie ma sensu :)

dudekd55
komentarz
komentarz

ale lepiej P992 czy P991 :?: :?: czy to bez różnicy :?: :?:

Th3
komentarz
komentarz

dudekd55 nie polecam Ci LG, tez sądziełem że to dobra firma, a tu masz... Już 3 razy był w naprawie. Naprawy kosztowały mnie już tyle co jeden z tych monitorów dell'a.

Gość
komentarz
komentarz

dudekd55, P992 jest nowszym modelem, ale oba będą jednakowej jakości.

psita
komentarz
komentarz

Osobiscie polecam LCD Belinei bardzo dobre monitory i gra m sobie na rozdzialce 1650x1050 ,lub IIyama nie kupuj mniejszych niz 20' ... Taka moja rada

dudekd55
komentarz
komentarz

a czy jest jakieś dobre LCD na którym można pograć w rozdzielczości 1024x768 lub większej :?: :?:

Gość
komentarz
komentarz

Monitory LCD ze względu na budowę matrycy mają tzw. swoją rozdzielczość pracy. 15' - 1024x768, 17' i 19' 1280x1024, a panoramiczne mają np 1280x800 lub większą. Wszystkie inne rozdzieczości są skalowane i obraz staje się przez to mniej czytelny. Ja swojego CRT nie zamienię na żeden LCD, a jak mi padnie, to kupię drugi taki sam. Ale jak chcesz LCD, to Twój wybór.

Th3
komentarz
komentarz

Popieram, LCD jest nowoczesne i szpanerskie, ale słabe jakościowo. Nie ma to jak dobry i stabilny CRT.

dudekd55
komentarz
komentarz

bo ja zastanawiałem się nad jakimś LCD 19"... ale jeśli tak mówicie to chyba jednak zainwestuję w CRT... obecnie mam CRT Samsunga 17" i jestem zadowolony... ale jednak przydałby mi się trochę większy monitorek... 19" lub więcej... także dzięki za pomoc i jeszcze nad tym pomyślę :P

dan88
komentarz
komentarz

Osobiście mam Belineę 21", trochę waży i zajmuje kawałek biurka, ale na nic bym go nie zamienił (ewentualnie, tak, jak to napisał wcześniej puciek - na drugi taki sam, jeśli się zepsuje :D ). Kupiłem przez allegro, odebrałem osobiście, wyszło mi niecałe 4 stówy. Radzę, jeśli będziesz kupował przez allegro, by raczej odbierać osobiście, bo monitor jest naprawdę delikatną rzeczą, szkoda by było, gdyby pęknięty, albo zarysowany przyszedł do Ciebie, prawda? :) IMO przesiadka z 17 cali na 19 to niewielka różnica, jeśli będziesz miał okazję to bierz 21. Tylko CRT! ;)

dudekd55
komentarz
komentarz

ok... dzięki wszystkim za pomoc :P

Silent Hunter
komentarz
komentarz

http://proline.pl/shop.php?prodid=IIY+LCD+PLE1900S-B2

Do gier rewela , ale tez do codziennej pracy i filmow. Sam go mam wiem co pisze.

Silent Hunter
komentarz
komentarz

Może i tak ale ,ja mam tą iiyama i nie ma aplikacji ani gry czy filmu zeby bylo widac jakieś niedociągnięcia :). Ja polecam go dla tego że sam go mam i wiem co pisze ie kieruje się obrazme prezentowanym w Media-Markt ktory jest do kitu (bo tam ich nawet nie ustawiaja) polecam też http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Sam...pelny,id,41324/

Mój kuzyn ma jest b. zadowolony (grafik komputerowy).

Przemek
komentarz
komentarz

Moze nie widzisz niedociagniec bo nie widziales jak obraz prezentuje sie na Benq ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.