x-kom hosting

Problem z podłączeniem telefonu....

marcin10_19
utworzono
utworzono

Witam.

Mam problem z podłączeniem telefonu nokia 2610 do komputera. Problem przedstawia sie tak: gdy instaluje sterownik do kabla wszystko jest oki pisze ze instaluje ten wlaśnie nazywa się arkomicro, ale gdy zainstaluje program i podłącze komórkę do komputera od razu wyskakuje komunikat ze system nie ma awarię i nie rozpoznaje sprzętu, a dodam że przed instalacją windowsa wszystko było ok, i nie daję sobie z tym rady. Może wiece jak to rozwiązać???

grzeg16
komentarz
komentarz

A jakim programam: Oxygen phone manager czy PC Suite ?

marcin10_19
komentarz
komentarz

Ja łączę się przez Mobile Media Browser (MoboMB), i nie da rady, a wcześniej przed świeżą instalacją mogłem :( , może zna ktoś dobrą kombinację na to żeby wykryło mi telefon???

GoBi
komentarz
komentarz

Użyj orginalnego programu do Nokii PC Suite i orginalnych steroników www.nokia.pl

genial
komentarz
komentarz

Zgadadzam się z GoBim i nawet możesz sobie wybrać wersję dla swojego telefonu :D

marcin10_19
komentarz
komentarz

Tylko że nic nie wykrywa, pisze że nieznane urządzenie a jak instaluje na wybrany port usb sterownik to pisze że nie można zainstalować sprzętu bo instalator nie znalazł na płycie odpowiedniego oprogramowania,a na płycie jest jak byk sterownik, pomóżcie, jak ktoś wie to prosił bym krok po kroku.

pisario
komentarz
komentarz

Mialem kiedys tak z 6600 pomogla reinstalka systemu. Ps. 2610 sie daje do kompa podlaczyc? po co.. ;/

marcin10_19
komentarz
komentarz

Nic nie pomaga, nawet reinstalka windy, nie wiem co się stało że przedtem chodziło a teraz nie.... :( a po to mi potrzebne że mogę sobie wrzucić motywy, dzwonki, tapety itp.

naekana
komentarz
komentarz
Użyj orginalnego programu do Nokii PC Suite
Zgadadzam się z GoBim i nawet możesz sobie wybrać wersję dla swojego telefonu

Pakiet PC Suite nie obsługuje modelu 2610

http://www.nokia.com.pl/nokia/pomoc/oprogr...ad/id79477.html

marcin10_19
komentarz
komentarz

Właśnie wiem że tak jset i nie wiem jak to podłączyć....

marcin10_19
komentarz
komentarz

A więc nie pomogli mi zbytnio. Ten problem się powtarza, gdy na samym początku podłącze i zainstaluje sterowniki to wszystko śmiga a później gdy chcę przesłać coś to w połowie staje i rozłącza, gdy sprawdzam w ustawieniach na którym porcie zainstalowany jest sterownik to już go nie ma jest tylko com 1 com 2. uruchamiam ponownie komputer i przy podłączeniu telefonu wyświetla mi się napis

c60874e46582d234.png

i już się nie da z tym nic zrobić zainstalowałem ponownie i dalej tak jest, już nie wiem co robić jak zrobić żeby się telefon łączył z kompem.

  • 9 lat później...
jokeplayer
komentarz
komentarz (edytowane)

:rip:chciałem się dołączyć do tematu. Nie mogę podłączyć żadnego telefonu ani tableta do kompa. problem pojawił się nagle i nie widzę przyczyny. używałem różnych kabli i gniazd, instalowałem stery i nic.

Edytowane przez jokeplayer

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.