x-kom hosting

(600zl) Jaki monitor 22" ?

tyu
utworzono
utworzono

Jaki monitor 22"? Czy brac z DVI czy z D-SUB skoro mam karte gf 9800gt? Czy jest miedzy tym i tym jakas roznica? Czy ktores wymaga lepszej karty? Czy najlepiej brac z obydwoma wejsciami?

Ceny bierzcie z tej strony

http://www.ender.com.pl/

Czy znajde jakis sredni monitor w tej cenie czy lepiej kupic 19 " ? Jezeli lepiej 19" to podajcie tez modele. Prosze bardzo szybko poniewaz jutro kupuje!!!

jokerplayer7
komentarz
komentarz

Twoja karta ma tylko wejście DVI więc gdybys mial monitor D-Sub to musialbys miec i tak specjalną przejsciowke, ale mniejsza o to, DVI przesyła lepszy jakościowo obraz i pozwala na ustawienie rozdzielczosci wiekszej niz 1280x1024
wiec ten LG w2243s-pf o ktorego pytasz w innym temacie ma DVI ;)

  • Dobra wypowiedź 1
tyu
komentarz
komentarz

No ale tam pisza ze nie ma i w wiekszasc portali pisza ze nie ma???

Kamzilla
komentarz
komentarz

A ja posiadam W2242S i chwalę, na fotkach tak nie wygląda ale jak go otworzyłem to szok! :)
Bardzo pozytywnie ;).

  • Dobra wypowiedź 1
tyu
komentarz
komentarz

A masz na przejsciowke czy jak?Ladny obraz?Nie ma problemu z dopasowaniem obrazu do gry?

Kamzilla
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam na przejściówkę (była w zestawie z kartą graficzną), dla mnie różnica jest ogromna (przesiadłem się z Flatrona 17", model chyba LG F700B), ufam marce LG.
Nigdy nie zwracałem jakieś szczególnej uwagi na monitory, dla mnie obraz jest dobry, odświeżanie też. Gram w GTA IV i nie widzę jakiś problemów. Kolory dobrze się wkręcają, poczytaj też opinie na forach, ceneo itp.
Rozdzielczość mam 1850x1050 czyli maksymalnie i co? W grach też mogę taką ustawić, GTA IV, COD MW2, na razie w takie gry grałem ;).
Może znajdziesz coś lepszego do Twojej klasy cenowej,
dla mnie ten LG jest po prostu świetny :)! Mówię oczywiście o monitorze w kolorze czarnym :D. Małym minusem jest, że się palcuję obudowa
ale się przyzwyczaiłem :). Zobacz jeszcze http://www.allegro.pl/item863236957_lg_full_hd_pakiet_smart_w2253tq_pf_nowosc.html znalazłem teraz,
poczytaj opinie, może być nawet dobry
;). PS. Dziękować za + :).

Edytowane przez Kamzilla
  • Dobra wypowiedź 1
KingNight
komentarz
komentarz

centa tego LG jest na prawdę korzystna, jeszcze tak tanio tych monitorów nie widziałem...

  • Dobra wypowiedź 1
tyu
komentarz
komentarz

Kupilem lg w2253tq-pf Co o nim sadzicie ? wszyscy mowia ze zle bo dobralem za slaba karte tj asus gts250 512mb?

KingNight
komentarz
komentarz

monitor LG jest wysokiej klasy a karta faktycznie trochę słaba jak na full HD, jeżeli jednak nie grasz w nowe gry to wszystko powinno byc git tu masz test http://twojepc.pl/artykuly.php?id=testy_palit_gigabyte_evga_geforce_gts_250&strona=5 z którego dowiesz sie przy jakich grach będziesz musiał zmniejszyc detale i wygładzanie żeby pograc w natywnej

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.