x-kom hosting

Wybór monitora

myszeczka89
utworzono
utworzono

Witam wszystkich!

Posiadam kartę graficzną PIXELVIEW GeForce FX 5200 ULTIMATE. Może ona mieć jakiś wpływa na działanie monitora?

Zastanawiam się nad wyborem monitora tzn. nad rodzajem lcd czy rct. Komputera używam w 80% do internetu, nauki, projektów a w 20% do gier. Który z rodzajów jest lepszy dla oczu? Myślicie, że opłaca się kupić lcd do 500zł? Czy lepiej kupić nowy crt za ok. 200zl?

Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam :)

tazman
komentarz
komentarz

do 500 zl LCD to raczej niewiele zyskasz. Pixelview to dobra karta i nie wpływa znacząco na monitor

grzeg16
komentarz
komentarz

LCD ciągnie dużo mnie prądu i podobno mniej promieniuje.

pozatym ja na GF FX 5200 Palit - miałem podpięty monitor LCD 19" i 17" CTR i nie zauważyłem żadnej różnicy w wydajności (oprócz w grach).

myszeczka89
komentarz
komentarz

Dzięki za wcześniejsze odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie...opłaca się kupić za 300zl monitor Philips 180B2, który był uzywany przez dwa lata?

Z góry dziękuję za odpowiedź

viphouse
komentarz
komentarz

Ja bym się nie odważył kupić takiego monitora.. Jakas wada ukryta czy coś.. Jeszcze bez gwarancji.. Ale to tylko moje zdanie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.