x-kom hosting

Migający obraz

sledzin
utworzono
utworzono

Witam serdecznie,

Od niespełna dwóch dni borykam się z dziwnym problemem. Mianowicie na ekranie mojego laptopa migają w odstępach kilki minut kolorowe paski, które na kilka sekund zawieszają pracę komputera. Nadmienię, że w ostatnim czasie nie dokonywałem jakichś poważniejszych zmian, jedyne co, to instalowałem gry. Komputer mam od września 2008, więc jest stosunkowo młody. Jest to Asus s96s z procesorem Dual T2390 1,86GHz, 4GB RAMu i GeForcem 8600M GS.
Dodam, że nigdy nie miałem z tym komputerem żadnych problemów, regularnie "konserwuję go", tzn. czyszczę ccleanerem, defragmentuję itp. Od początku użytkowania go, zauważyłem, że karta graficzna podczas pracy bardzo się nagrzewa, jednak przy dłuższej obserwacji temperatury, stwierdziłem, że to "fabryczna" temperatura ( 78st). Jak myślicie, co może być przyczyną migających pasków?

dzięki z góry za odpowiedź ;)

nitro07
komentarz
komentarz

za mało danych możliwe problemy z kartą graficzną, matrycą, taśmą od matrycy, inwerterem

sledzin
komentarz
komentarz

A o jakie dane mam rozszerzyć odpowiedź, to w miarę możliwości je sprawdzę ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.