x-kom hosting

Asus s96s czy toshiba A100

SBKum
utworzono
utworzono

Co mam wybrać Toshiba a100-012 Procesor 2duo 2 GHz, Ram 1GB twardy dysk 160 GB grafika nivida 7600 kosztuje ok 5000 natomiast za te same pieniądze mam asusa procesor 2 duo 2,4GHz Ram 2GB dysk 160 GB i grafika nivida 8600. Laptopik potrzebny mi m.in do obróbki fotek i może kiedyś filmików.

pamar
komentarz
komentarz

Asus wydaje się mocniejszy

Popek
komentarz
komentarz

Asusika bierz

  • 4 tygodnie później...
Wujek
komentarz
komentarz

Bierz Asusa. Ja też nie zamierzam płacić za nklejkę znanej firmy. Niebawem kupuje kadłubka. Rozważam wybór pomiędzy S96S, a FL90. Którego wybrać?

Pigmej
komentarz
komentarz

W tym wypadku zarówno Asus jak i Toshiba reprezentują godną uwagi jakość. Parametry przemawiają za Asusem.

Natomiast co do:

... nie zamierzam płacić za nklejkę znanej firmy.

... to śmiech mnie bierze jak ktoś takie coś opowiada. Ale cóż. Ma prawo.

Wujek
komentarz
komentarz
... to śmiech mnie bierze jak ktoś takie coś opowiada. Ale cóż. Ma prawo.

A to niby dlaczego cię bierze śmiech?

Pigmej
komentarz
komentarz
A to niby dlaczego cię bierze śmiech?

Ponieważ takie stawianie sprawy można by śmiało porównać np. do takich stwierdzeń:

"Po co będę kupował oryginalny dres adidas, jak mogę za 1/5 ceny kupić na stadionie. Przecież dres to dres", "Po co płacić 350zł za oryginalne buty np. puma, skoro za 50zł kupię w Tesco"... itd.

Jeżeli nie wyraziłem się dostatecznie jasno to cóż zrobię. Widocznie to ze śmiechu ;)

Wujek
komentarz
komentarz
Ponieważ takie stawianie sprawy można by śmiało porównać np. do takich stwierdzeń:

"Po co będę kupował oryginalny dres adidas, jak mogę za 1/5 ceny kupić na stadionie. Przecież dres to dres", "Po co płacić 350zł za oryginalne buty np. puma, skoro za 50zł kupię w Tesco"... itd.

Nie zupełnie tak. Bardziej jak iść do szwalni w której szyją dresy Adidasa i kupić tam dres bez przyszytego znaczka za pół ceny którą kosztuje ten ze znaczkiem.

Pigmej
komentarz
komentarz
Nie zupełnie tak. Bardziej jak iść do szwalni w której szyją dresy Adidasa i kupić tam dres bez przyszytego znaczka za pół ceny którą kosztuje ten ze znaczkiem.

Czyli masz na myśli ukraść. Nikt ze szwalni w której szyją te dresy dla Adidasa nie sprzeda Ci ich bez loga Adidasa, będąc równocześnie w zgodzie z prawem. Złe porównanie.

Tgz. płacenie za znaczek firmy, to nie sam znaczek. Płacisz za jakość wykonania, gwarancję i jej jakość, fakt że są na całym świecie i jak będziesz na wczasach w Afryce to też tam jest serwis, za to że ta firma nie zniknie z rynku za rok, itd. Nie płacisz więc dla samego płacenia. Za tym się kryją konkretne korzyści. Osobiście wolę nieco dopłacić, choć bogaty nie jestem.

Ale tak jak wspomniałem. Masz prawo do swojego zdania- wolny kraj, kupuj co zechcesz.

Pzdr :piwko:

Wujek
komentarz
komentarz
Czyli masz na myśli ukraść. Nikt ze szwalni w której szyją te dresy dla Adidasa nie sprzeda Ci ich bez loga Adidasa, będąc równocześnie w zgodzie z prawem. Złe porównanie.

Nie, nie, nie to nie ja kradne w takim wypadku tylko ten kto mi te dresy sprzedaje. To on/ona kradnie dres z firmy w której pracuje. Ja robie za pasera :lol: .

A tak wogóle to karzdy z nas przynajmniej raz coś ukradł :lol: .

Czem jeśli sprawdzają się PC składaki, to laptop składak ma być zły.

Pigmej
komentarz
komentarz
1. Ja robie za pasera :lol: .

2. A tak wogóle to karzdy z nas przynajmniej raz coś ukradł :lol: .

3. Czem jeśli sprawdzają się PC składaki, to laptop składak ma być zły.

1. Gratuluję. Zgłoś się na posterunek Policji.

2. Czy to oznacza że mamy to robić stale?

3. Nigdzie nie powiedziałem, że laptop z kadłubka jest zły.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.