x-kom hosting

kamers komputerowa

maro01
utworzono
utworzono

zrobiłem formatowanie komputera i kamera komputerowa nie działa, znalazłem w domu jakąś płytę ze sterownikami do kamery internetowej i zainstalowanie tego nie pomogło chyba nie o tą płyto chodziło, ściągnąłem program windows movie maker i pisze że nie wykryto urządzenia przechwytywania wideo, co mam zrobić żeby kamera działała, to jest kamera z biedronki za 25zł, wcześniej miałem zainstalowaną na kompie kamerę za 100zł i tej nowej już nie musiałem instalować ale tamta za 100zł mi gdzieś zginęła.

Popek
komentarz
komentarz

Może ta płyta co znalazłeś była od tej co zgubiłeś?

Przemek
komentarz
komentarz

No coz.

Podaj marke i model tej "biedronki".

maro01
komentarz
komentarz
Może ta płyta co znalazłeś była od tej co zgubiłeś?

nie.

model: cn-wcam21

FC CE

Made in china

Popek
komentarz
komentarz
model: cn-wcam21

FC CE

To jest model tej co zgubiłeś?

Made in china

Hehehe :D

maro01
komentarz
komentarz

ten link sie nie włącza, a kamera jest bardzo dobra jak na 25zł, na początku jak ją kupiłem to myślałem że to gówno bo nie było obrazu ale kolega miał taką samą i powiedział mi że trzeba wyregulować ostrość i jest ok.

Przemek
komentarz
komentarz
ten link sie nie włącza

Kliknij na niego to Ci sie wlaczy.

Potem kliknij na symbol kamery i pobierz sterowniki.

maro01
komentarz
komentarz

teraz wszedło, zainstalowało sie w 5 sekund ale dalej to samo kamera chyba sie zepsuła.

[ Dodano: 2007-07-09, 19:23 ]

kamera działa, ta płyta co znalazłem była dobra tylko trzeba było to zainstalować uruchomić ponownie komputer, podłączyć kamerę i kliknąć to co sie pokazało w prawym dolnym rogu monitora i wybrać program do zainstalowania z listy i działa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.