x-kom hosting

Jak podłączyć Telewizor pod Kompa?

malutki
utworzono
utworzono

Witam. Chce podłaczyć mojego Kompa pod telewizor. Mam kabel Euro Czincza. Gdy podłącze DOBRZE i daje AV nic nie ma :>. Czy potrzeba jakiegoś programu czy czegoś Innego? Prosze o pomoc :) Pozdrawiam

darekrycc
komentarz
komentarz

U mnie poszło dopiero po ponownym uruchomieniu kompa, jeśli nadal nic to należy wejść w panel sterowania(jeśli xp)i w ustawieniach sterowników do karty graficznej karty graficznej - będzie tam pisać "wiele monitorów"(czy coś podobnego -nie pamiętam dokładnie) ustaw to, powinny być jeszcze opcje wyświetlania obrazu. Jak ustawisz i zrestartujesz powinno wszystko działać jak trzeba .

Jeśli nie pomoże to może inny użytkownik wytłumaczy dokładniej, lub będzie miał jakiś lepszy pomysł.

Życzę udanej konfiguracji sprzętu.

[ Dodano: 2007-07-06, 23:35 ]

A właśnie jeśli masz kilka częstotliwości AV, to próbuj na każdej(AV1 AV2 AV3). podczas restartu kompa a musi być włączony, mi idzie na AV2

dar55
komentarz
komentarz

hehe a skąd masz euro czincza? :D , dwa nie musiasz restartować a nawet nie rób tego, darekrycc, dobrze podpowiada ale to jest różne czy masz radeona czy GF

darekrycc
komentarz
komentarz

Muszę się zgodzić z dar55 masz zupełną rację różnica jest...

...w zasadzie to spora...

malutki
komentarz
komentarz

darekrycc, mam tylko AV bo mam dość stary telewizor :P.

hehe a skąd masz euro czincza?
A no mój tata kiedyś kupił, wygląda to tak: jest 6 końcówke czincza i każda oznaczona: Audio OUT-L, Audio Out-R, Audio In-L, Audio In-R, Video OUT, Video In. Mam jeszcze kabel czincza czincza podłączyłem do drugie telewizora już nowszego i Działa ale u mnie nie. Jak wkładam jeden z Video do karty Graficznej to coś zaczyna na telewizorze Migać ale to tyle. Może jakieś inne propozycje? :) :mowiciel:
darekrycc
komentarz
komentarz

A masz GF czy ATI?

malutki
komentarz
komentarz

NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X (64 MB)

dar55
komentarz
komentarz

na moje oko potrzebujesz kabel s-video na euro , albo s-video na s-video a nie chinch chinch, sprzwdź jakie masz WEJŚCIA w TV

malutki
komentarz
komentarz

No mówiłem w Swoim mam tylko Euro a w drugim Euro i czincza. Tylko że u siebie chce to podłączyć :)

dar55
komentarz
komentarz

no tak jak mówiłem , kabel s-video (do kompa) euro do TV , w okienku własćiwości ekranu ustawiasz /.../ narzędzia / diagnostyka / wymuś wykrycie TV

malutki
komentarz
komentarz

Kurde miałem gdzieś taki kabel odrginalnie z kompem hmmm. Bo widze wejście s wideo w karcie

dar55
komentarz
komentarz

idź do sklepu przecież grosze kosztuje

  • 2 tygodnie później...
malutki
komentarz
komentarz

Ok mam ten kabelek S-Video i co teraz podłanczam i nic :>

dar55
komentarz
komentarz

ustawieniach musisz przełączyć na monitor i tv

malutki
komentarz
komentarz

Noo właśnie raczej nic takiego tam nie ma :>

dar55
komentarz
komentarz

noo właśnie jest napewno :D miałem radka i wiem że jest i w ati i omegach , mam GF i tez jest

ekran/ właściwości/ zaawansowane / i tam szykaj

darekrycc
komentarz
komentarz

Jeśli masz "NVIDIA" to spróbuj w ten sposób:

kliknij na pulpicie prawym przyciskiem na Właściwości>, następnie w zakładkę Ustawienia>, Zaawansowane>, kliknij w zakładkę ze znaczkiem sterowników> i Zarządzanie pulpitami - zaznacz "ptaszkiem" stosowanie wielu pulpitów> i zmień ustawienia wyświetlania dwóch monitorów" - Kreator ustawień.

Dłuższa wersja tego co kolega napisał.

dar55
komentarz
komentarz

dodam że w GF jest coś takiego jak kreator TV :D RUN TELEVISION SETUO WIZARD

malutki
komentarz
komentarz

Nie bardzo coś to działa a ten ptaszek jest zaznaczony :) jakiś jeszcze pomysł? :(

[ Dodano: 2007-07-22, 11:30 ]

Nooo wreście działą po restarcie Kompa :) dzięki panowie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.