x-kom hosting

Aktualizacja biosu na płycie Asus P5VD2-VM/S

Filo1
utworzono
utworzono

Witam jak należy wykonać update tego biosu z jak najmniejszym ryzykiem fail xD :)?
na stronie asus nie ma teog modelu jest Asus P5VD2-VM i P5VD2-VM SE
będzie to mój pierwszy up więc proszę jak najbardziej szczegółowo

A43vil
komentarz
komentarz

Nie wiem skąd go pobrać ale powiem ci jak to zrobić na przykładzie mojego ASUSA.
Wgrywasz sobie sciagniętego wcześniej BIOSA na np pendrive'a właczasz biosa i jakiś guzik nie pamiętam jużktóry F8 chyba odpowiada za flashowanie biosu dajesz lokalizacje do biosu i tyle, pamiętaj żeby sobie nie wyłączyć przez przypadek kompa.

Filo1
komentarz
komentarz

mp właśnie oto się boje żeby zasilanie niepadło
PS. Jak wybiore złą wersije biosu to co się stanie

A43vil
komentarz
komentarz

Zależy co masz na myśli mówiąc złą. Jeżeli nie do twojej płyty głownej to skutek będzie taki sobie teraz wyobrażasz.
Ja np miałem biosa standardowego w moim MOBO po wgraniu nowszej wersji OC było o wiele stabilniejsze, u ciebie może wystąpić niestabilność jeżeli wybierzesz jakąs felerną wersję.

Filo1
komentarz
komentarz

no niewiem
Płyta padnie?

A43vil
komentarz
komentarz

Może paść, może być niestabilna, może nie zapisywać ustawień któe wcześniej wprowadziłeś.
Jeżeli wybierzesz odpowiedniego biosa i nic Ci nie przerwie procesu jej aktualizacji to wszystko będzie ok!

Filo1
komentarz
komentarz (edytowane)

ops prosze wykasowac tego posta pomyłka ^^

Edytowane przez Filo1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.