x-kom hosting

Do czego słuzy CI slot ?

jp22
utworzono
utworzono

witam mam w monitorze samsung T220HD CI slot ... do czego on sluzy??

Syrj
komentarz
komentarz

To jest slot tunera tv.

jp22
komentarz
komentarz

no fajnie, ale do czego on słuzy ??

qnick
komentarz
komentarz

Służy do odbierania satelitarnych kanałów kodowanych. Inaczej mówiąc podłączasz kabel źródła, do ci slotu wkładasz kartę np cyfry+ hd i oglądasz. Imo montowanie tego w telewizorach to bezsens, bo i tak podłącza się cały dekoder. Za to ci slot sprawdza się w komputerach - można powiedzieć że jest to najtańsza nagrywarka filmów w hd

jp22
komentarz
komentarz

czyli nei wystarczy ze kupie taka karte z tym czytnikiem i wloze do monitora tylko msuze jeszcze miec dekoder?

bo patrzyłem na oferte cyfrowego polsatu i tam jest za 10 zł kilka kanałow - TVP 1 ,TVP2, TVN, TVN 7, TV4 ,Polsat i polsat 2 i 10 zł to bardzo tanio na miesiac i chciałem sobie cos takiego zrobic.

co w takiej sytuacji jest mi potrzebne i ile to kosztuje ?

myslałem ze koszta to ten 10 zł na miesiac a jak jest naprawde ??

aha no i tu jeszcze na allegro znalazłem takie cos

http://allegro.pl/item784890695_telewizji_na_karte_tnk_starter_modul_ci_conax.html

myslałem ze wkłądam karte w ten moduł do monitora i ogladam bez zadnych dekoderow itd płacac tylko abonament ... ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.