x-kom hosting

Podłączanie telewizora Panasonic Viera 32 cale HD Ready do Komputera

soleQ
utworzono
utworzono

Witam!
Otóż ostatnio chciałem podłączyć telewizor pod kompa . Telewizor to Panasonic Viera 32 cale HD Ready z 2 złączami HDMI. Na karcie graficznej(Ati Radeon x1600 Pro 256MB) mam wyjście DVI , i drugie takie czarne okrągłe (niewiem co to jest) . Noi trzecie tam gdzie jest podłączony monitor. Chciałbym wiedzieć jak podłączyć . Widziałem kable DVI--> HDMI ,ale nie wiem czy wystarczy taki jeden kabel?
Proszę o pomoc
Pozdrawiam

Vasir
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie wiem jak jest z DVI -> HDMI, ale z tego co widzę to przekazuje jedynie obraz. Ja mam przejscie TV-out -> Euro z dodatkowym kabelkiem pod dźwięk.

Niby HDMI jest audio/video ale DVI jest tylko video, pewnie trza jeszcze jakiś kabelek żeby z PC dzwiek szedl na TV (no chyba że masz DVI-D to nic juz nie potrzebne).

Edytowane przez Vasir
piku
komentarz
komentarz

HDMI to to samo co DVI. Podłącz takim właśnie kablem. Dźwięk wyprowadzasz z karty dźwiękowej do telewizora/amplitunera.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.