Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Podłączanie telewizora Panasonic Viera 32 cale HD Ready do Komputera

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   soleQ

soleQ
  • Użytkownik
  • 6 postów
0
Neutralny
  • Numer GG:

Napisano 07 październik 2009 - 11:46

Witam!
Otóż ostatnio chciałem podłączyć telewizor pod kompa . Telewizor to Panasonic Viera 32 cale HD Ready z 2 złączami HDMI. Na karcie graficznej(Ati Radeon x1600 Pro 256MB) mam wyjście DVI , i drugie takie czarne okrągłe (niewiem co to jest) . Noi trzecie tam gdzie jest podłączony monitor. Chciałbym wiedzieć jak podłączyć . Widziałem kable DVI--> HDMI ,ale nie wiem czy wystarczy taki jeden kabel?
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   Vasir

Vasir
  • Użytkownik
  • 78 postów
0
Neutralny
  • Numer GG:

Napisano 07 październik 2009 - 12:13

Nie wiem jak jest z DVI -> HDMI, ale z tego co widzę to przekazuje jedynie obraz. Ja mam przejscie TV-out -> Euro z dodatkowym kabelkiem pod dźwięk.

Niby HDMI jest audio/video ale DVI jest tylko video, pewnie trza jeszcze jakiś kabelek żeby z PC dzwiek szedl na TV (no chyba że masz DVI-D to nic juz nie potrzebne).

Użytkownik Vasir edytował ten post 07 październik 2009 - 12:25

• 0
Dołączona grafika

#3 OFFLINE   Pikusław

Pikusław
  • VIP
  • 2336 postów
280
Znakomity
  • Numer GG:
  • Miejscowość:Alpha Centauri

Napisano 07 październik 2009 - 12:26

HDMI to to samo co DVI. Podłącz takim właśnie kablem. Dźwięk wyprowadzasz z karty dźwiękowej do telewizora/amplitunera.
  • 0
VHS Trash Fotografia
C-64, magnetofon, BlackBox i 2 joysticki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | Twój Sony Ericsson | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)