x-kom hosting

monitor 22-23 cale

KingstonDataTraveler
komentarz
komentarz (edytowane)

W odpowiedzi na Pana pytanie pragnê poinformowaæ: Firma Samsung nie wspiera wspó³pracy swoich produktów z systemem Windows 7. Nie jeste¶my w stanie zagwarantowaæ i¿ powy¿szy monitor bêdzie dzia³a³ poprawnie z tym systemem. Proszê siê upewniæ czy sterowniki które Pan ¶ci±ga z naszej strony s± do systemów 32 bitowych i czy w³a¶nie na takich by³y instalowane. Na chwilê obecn± nie jeste¶my w stanie zagwarantowaæ i¿ ten monitor bêdzie dzia³a³ na systemach 64 bitowych. W celu sprawdzenia proszê zainstalowaæ sterowniki do Windows XP na takim systemie na zupe³nie innym komputerze i nastêpnie pod³±czyæ tam monitor. W razie dalszych problemów zapraszamy do kontaktu. W przypadku jakichkolwiek pytañ lub w±tpliwo¶ci, uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem telefonu

pfffffffff....

odpowiedź na poziomie konsultanta neostrady...

"zeby sprawdzic, czy monitor dziala z sstemami 64 bitowymi, prosze zainstalowac go na komputerze z windowsem XP..." fajowo, odpisalem temu łosiowi, zeby sobię wlał benzyne do diesla, jak mu silnik będzie zle chodził ;x

Edytowane przez KingstonDataTraveler

KingstonDataTraveler
komentarz
komentarz

tam nie ma nic powiazanego z moim problemem, na innym forum powiedziano mi, ze sterownik nic nie zmieni... ze tych cieni pod czcionka podczas przewijania nigdy sie nie pozbede w lcdku? forumowi spece czy prawda? ;x

obnizzalem rozdzialke i max rozdzielczosc jaka mialem dostepna to 75 hz... mam dosc, w sumie i tak jest dobrze bez tych sterow, ale skoro mogloby byc lepiej i za to zaplacilem to dobrze byloby miec ;x

nie da sie tego odswiezania np wymusic w jakis sposob?

a czy refresh rate zalezy od grafiki rowniez? bo moglbym podlaczyc monitor pod xp i 9800 pro albo x800 radki

Psycholandia
komentarz
komentarz

ja cieni pod czcionkami podczas przewijania nie mam, miałam dopóki sterów nie zainstalowałam właśnie, dlatego szkoda, że nie obsługują Windowsa 7 :/ to duże utrudnienie, ale może niebawem wypuszczą jakieś sterowniki.

nie da sie tego odswiezania np wymusic w jakis sposob?

Wejdź w: start > uruchom > dxdiag > więcej pomocy > zastąp > wartość zastępcza i spróbuj tu zmienić.

KingstonDataTraveler
komentarz
komentarz

ja tak nie mam :P a w ogole to zenada, zeby dla 64 bitowych systemow SAMSUNG nie mial sterow... przeciez ten monitor jest juz stary, a vista nie jest nowoscia rowniez...

Psycholandia
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że na Viście by działały te stery, ale Ty masz Windowsa 7 i być może dlatego jest tak, a nie inaczej. To nowy system.

Tu jest dużo rozmów na temat Twojego problemu w komentarzach, polecam poczytać, może coś się przyda: http://www.benchmark.pl/poradnik/Problem_z_rozdzielczoscia_-_Samsung_T220-999.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.