x-kom hosting

Co radzicie kupic nową obudowe czy dokupic ram?

Duban
komentarz
komentarz (edytowane)
Sam się wszystkiego tak uczyłem.
Ja też :E

Ale widzisz jak się ciężko tłumaczy. Po dwóch dniach jesteśmy na tym samym etapie - na początku :)

Edytowane przez Duban

KingstonDataTraveler
komentarz
komentarz (edytowane)

To daj mu to do zrobienia, zajmie mu to chwile ;)

temu informatykowi ofc

ofkors...

Edytowane przez KingstonDataTraveler
Duban
komentarz
komentarz

Fakt, wcześniej nie pisałeś o tym znajomym. Albo dajesz do serwisu, albo do niego. Innej opcji nie ma. Chyba że znowu coś ciekawego wymyślisz...

Micki
komentarz
komentarz

Zainwestuj w ram. obudowa jest tylko dla ozdoby. lepiej mieć więcej ram'u niż ładną obudowę.

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz

już kupiłem obudowe i nie żałuje:P

Banita85
komentarz
komentarz

A obudowa nie jest tylko dla ozdoby, zapewnia podparcie dla podzespołów, ogranicza bądź umożliwia montaż odp. podzespołów (do na przykład ciasnej obudowy nie włożysz konkretniejszego radiatora na CPU), zapewnia bądź nie ciszę :) no i co chyba najważniejsze, spełnia nie bagatelną rolę jeżeli chodzi o zapewnienie odp. temp. pracy podzespołów (ważne aby była przewiewna).

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz

A to obudowa jest dobra??

Banita85
komentarz
komentarz

Tak jak najbardziej, jest przewiewna, wykonana z przyzwoitych materiałów, możesz bez problemu uporządkować kable wkładając je za ściankę od mocowania płyty głównej. Jednak ja zamiast elementów do szybkiego mocowania dysków polecam zastosowania normalnych śrub (oryginalne trzyma nie do końca tak jak powinno być i mogą łatwo przenosić drgania, co zwiększa hałas).

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz

A mozna przykrecic srubkami dysk bo jak widze na zdjeciu to nie ma tam zadnych dziurek w zeby go przykrecic??

Wiec mówisz Cooler Master Elite 335..to był dobry wybór?? za allegro dalem razem z przesyłka 160zł czy dobrze zrobilem??

Banita85
komentarz
komentarz

Jak wyjmiesz te plastiki to w te miejsca wkręcisz śrubki :) Cena nie jest zła, a jak już kupiłeś to i tak już nie masz co się pytać ;) Ja choruje na model elite 330 już od ponad pół roku, ale niestety na razie finansowo nie wyrabiam :( Miałem jednak nie jednokrotnie okazję montować sprzęt w tych obudowach i sprawują się wyśmienicie (tyle że paluchy na obudowie widać)

BTW@ nie ma sensu cytowania całego postu zwłaszcza jak jest bezpośrednio nad tym co piszesz :)

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz

Więc dobrze zrobiłem kupujac ta bude??

Duban
komentarz
komentarz

Taaaak !

Ile razy to samo mamy pisać ?

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz

Znaczy nie kupilem tylko zamówilem na allegro jutro albo pojutrze powinna byc.

cubEE18
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja bym się nie zastanawiał!

Obudowa to bardzo dobry wybór!

Edytowane przez sniper45
usuwam formatowanie tekstu //sniper45
PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz

Juz ją wczoraj zamówielm ale obawiam sie ze nie ma ta obudowa resetu.BO na forkach nie widac:(:(:(:(

Freeko
komentarz
komentarz

musibyc reset ! zalwes zapisz zdjecie paint i przybliz zobaczysz przyskisk wielkosci kuleczki od postoletu ;]

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz

Mi sie zdaje ze nie ma :(((((((( <płacz> kurde juz zamówiełem a chyba resetu nie ma :((((

Duban
komentarz
komentarz

Jezu weź przestań człowieku, wytłumaczyłem Ci gdzie jest reset więc przestać robić sobie jaja i odpuść w końcu...

Żenada.

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz

Ok spoko dzięki.

Freeko
komentarz
komentarz

i co jest ten reset ;?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.