x-kom hosting

Co radzicie kupic nową obudowe czy dokupic ram?

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Nie napisałeś wcześniej, jeżeli to F III to jeszcze daje radę ;) Zatem bierz Elite 335 ;]

i patrz że kosztuje tyle samo co modeom premium 500W;) Feel III nie jest taki zły..i mi sie zdaje ze nie ma Feelów I zeby miały 500W:) ale chyba nie jestem pewny

A obudowe kupie ale mam obawy do wygladu poniewaz mam bialy naped dvd LG i z czarnym bedzie troche zle wyglądac:P

Jak to oceniasz??

Duban
komentarz
komentarz

Faktycznie może trochę psuć wygląd, ale dla mnie komputer ma działać, a nie wyglądać :PP

Ale myślę, że jednak warto kupić tę obudowę ;]

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Faktycznie może trochę psuć wygląd, ale dla mnie komputer ma działać, a nie wyglądać :PP

Ale myślę, że jednak warto kupić tę obudowę ;]

Czemu myslisz ze warto ją kupic??

Duban
komentarz
komentarz
Czemu myslisz ze warto ją kupic??
Jest to bardzo dobra obudowa w dość niskiej cenie.

Oferuje bardzo dobry przewiew, z tego co się orientuję to ma już w standardzie jeden wentylator 120mm na tyle (swój 80mm możesz wtedy dać do przodu) i jest dość cichy ;) Do tego bezśrubkowy montaż dysków, napędów etc.

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Jest to bardzo dobra obudowa w dość niskiej cenie.

Oferuje bardzo dobry przewiew, z tego co się orientuję to ma już w standardzie jeden wentylator 120mm na tyle (swój 80mm możesz wtedy dać do przodu) i jest dość cichy ;) Do tego bezśrubkowy montaż dysków, napędów etc.

A mógłbys wytłumaczyc jak zamontowac np dysk i napedy??

piotrus6282
komentarz
komentarz

a moim zdaniem kupywanie obudowy to strata pieniedzy lepiej ta odswieżyć i dalej jest super

cubEE18
komentarz
komentarz
a moim zdaniem kupywanie obudowy to strata pieniedzy lepiej ta odswieżyć i dalej jest super

Odezwał się ten co korzysta z 9500GT :D

Co do tych dysków i napędów to odkręcasz ten plastik tym co jest na środku, wkładasz napęd, zakręcasz ;)

piotrus6282
komentarz
komentarz

no i co z tego ze kozystam z 9500Gt? masz lepszą? to się ciesz nie wszyscy są bogaci i wyraziłem tylko swoje zdanie przecież od tego tu jesteśmy

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
no i co z tego ze kozystam z 9500Gt? masz lepszą? to się ciesz nie wszyscy są bogaci i wyraziłem tylko swoje zdanie przecież od tego tu jesteśmy

Spokojnie tez nie jestem bogaty ale obecnie mam kase i chce wydac na cos sensownego bo jak na nic nie wydam to przetrace na pierdoły.

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Kończcie OT bo polecą bonusy

Przypominam, że rozmawialiście na temat obudów, a nie o kartach grafiki ;)

piotrus6282
komentarz
komentarz

no to kup jakies cihe wentylatorki i odpicuj starą obudowe a reszte przechowasz dozbierasz i bedziesz miał ram

cubEE18
komentarz
komentarz (edytowane)
no i co z tego ze kozystam z 9500Gt? masz lepszą? to się ciesz nie wszyscy są bogaci i wyraziłem tylko swoje zdanie przecież od tego tu jesteśmy

Nie chciałem Cię urazić, to był taki żart tylko, a tak swoją droga mam tańszą kartę ;)

co do tematu to już chyba wiesz jak montować :P

możesz kupić obudowę lub możesz modować chociaż ja Ci polecam kupić ;)

Edit:

przepraszam za OT

Edytowane przez cubEE18
PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Nie chciałem Cię urazić, to był taki żart tylko, a tak swoją droga mam tańszą kartę ;)

co do tematu to już chyba wiesz jak montować :P

możesz kupić obudowę lub możesz modować chociaż ja Ci polecam kupić ;)

Edit:

przepraszam za OT

Kupie tą obudowe poniewaz modding starej obudowy jest nieopłacalny.Tak mi się zdaje.A ta obudowa na oko jest naprawde dibra;) jak za tą cene.. niesądzice??

Duban
komentarz
komentarz

Jest bardzo dobra, z resztą już to pisałem. Ja mam też bude z tej serii (331), wnętrza mają takie same - różni je wygląd zewnętrzny. Bardzo chwalę tą obudowę, za jej ażurowy przód - przez co jest w niej 'chłodno' :)

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Jest bardzo dobra, z resztą już to pisałem. Ja mam też bude z tej serii (331), wnętrza mają takie same - różni je wygląd zewnętrzny. Bardzo chwalę tą obudowę, za jej ażurowy przód - przez co jest w niej 'chłodno' :)

Ale czy napewno moja plyta głóna bedzie pasowac Gigabyte GA-P35-S3G??

i mam jeszcze jedna sprawe czy tą obudowe opłaca sie zamawiac na allegro??

cubEE18
komentarz
komentarz

Na allegro opłaca się zamawiać jeśli obudowy nie ma u Ciebie w mieście (patrz ceneo) oraz jest dużo taniej niż w sklepach komputerowych ;)

a płyta napewno podejdzie bo to standard ATX :)

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz
Na allegro opłaca się zamawiać jeśli obudowy nie ma u Ciebie w mieście (patrz ceneo) oraz jest dużo taniej niż w sklepach komputerowych ;)

a płyta napewno podejdzie bo to standard ATX :)

Napewno nie ma tej obudowy u mnie w miescie a tylko dwa dobre sklepy komputerowe Komputronik i Optimus.Do komputronika nie lubie jakos chodzic nie wiem dlaczego a do optimusa lubie i tam zawsze chodze.

Więc zostalo mi zamówic na allegro.

To mówicie ze ta obudowa jest bardzo dobra???

Duban
komentarz
komentarz

To mówicie ze ta obudowa jest bardzo dobra???
Tak, nie wiem ile razy jeszcze mam to pisać :E
PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz

Więc ja kupie.Nie wiesz ile w serwisach bierą za przeniesienie kompa z jednej obudowy do drugiej...??

Duban
komentarz
komentarz

Niestety nie wiem, sam to sobie robię :E To nie jest trudne, wystarczy poszukać na google.pl poradnik jak złożyć komputer :)

PC-T.O.W.I.E.C
komentarz
komentarz

Obawiam sie ze sam bym sobie nie poradził.

Duban
komentarz
komentarz

Czy 330, 331, 332, 333, 334, 335 :E to zależy od Ciebie, która Ci się bardziej podoba. Rozmiary i wnętrze jest identyczne ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.