x-kom hosting

Jak sprawdzić czy mam w kompie kartę wi-fi>?

Gość
utworzono
utworzono

Witam

jak moge sprawdzic czy mam w komputerze karte sieciowa Wi-Fi ??????

jaskowski
komentarz
komentarz

menadzer urzadzen / everest / aida

kubelus
komentarz
komentarz

w XP'ku to będzie START-> Panel ster -> System -> Sprzet -> Menedżer urządzeń i tam masz wszystkie części z jakich zbudowany jest twój PC/Nt-book

Gość
komentarz
komentarz

Na kompie mam windows 7 x32, a co bedzie pisało jeśli mam wi-fi??

Aha, i mam jeszcze jedną prośbę. . . Moglibyście podać linki do tych kart Wi-fi które warto kupic. . . ? Ja patrzyłem ale za wiele sie na tym nie znam więc prosze o pomoc. . . Zależy mi na tym zeby cena nie byla za wysoka. . .

kubelus
komentarz
komentarz (edytowane)

jeśli chodzi o zew. to polecam LINKSYS'y ;-)

// nie wiem czy Win 7 w wersji trial ma włączoną obsługę kart sieciowych ...

Edytowane przez kubelus
Gość
komentarz
komentarz

Aha, a mógłbyś podać link do allegro?? A jak z vista? Nie na problemów

?

A powiedzcie mi czym się róznia te dwa routery??????? niby takie same a cena 2x wieksza.....

Router 1

Router 2

I który lepiej kupić????

I chcialbym kupic karte sieciowa Wi-Fi ale sie na tym nie znam i nie wiem jaka wybrac...... pomocy!!

Mephic
komentarz
komentarz

Ja mogę od siebie polecić sieciówkę WiFi na USB - w pełni stabilna, żadnych kłopotów i bardzo szybka: D-Link DWA-140.

WireBoot
komentarz
komentarz
// nie wiem czy Win 7 w wersji trial ma włączoną obsługę kart sieciowych ...

Jeszcze nie słyszałem od Windows 7 Wersja trial ;)

Ja mam windows 7 i ma obsługe kart sieciowych, oraz kart wifi ;)

A co do najlepszej karty sieciowej to polecam karzdą nową, na 100% po poprawnym skonfigurowaniu zadziała ;)

Odradzałbym karty WiFI firmy belkin bo ciężko jest ze sterownikami(pod Windows Vista w 90% nie ma wogóle sterowników, nie mówiąc już o siódemce ) , ale jak sie je skonfiguruje to chodzi ok ;)

Gość
komentarz
komentarz

Ok dzieki za informacje. . . A Moglibyście zaproponować mi taki zestaw: router i karta sieciowa wi-fi - cena w sumie z przesyłka ok 260 zl. . . . Czekam na linki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.