x-kom hosting

Jak rozpoznać procesor ?

CritiCalz
utworzono
utworzono

Witam. Muszę wiedzieć jaki mam procesor. Wiem tylko że to Intel 2 rdzeniówka 2x1.60Ghz. Jest gdzieś na nim napisany model ? Bo komp nie działa i nie mam jak sprawdzić programem.

RSK1990
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej to Intel Pentium Dual Core E2140.

ps. widać moją sygne i avatar bo mi nie wyświetla? :)

HQ19
komentarz
komentarz (edytowane)

Autor napisał, że komputer mu nie działa, więc programem nie sprawdzi. Są dwa sposoby: pierwszy taki, że masz pudełko z procesora i na nim jest napisane, a drugi to zdjęcie chłodzenia z procesora oraz pasty. Na procesorze jest napisane.

@RSK1990, nie widać.

@Mattix95, zdarza się :)

Edytowane przez haker32
Mattix95
komentarz
komentarz

@haker32 Fakt , źle zrozumiałem . Zawsze możesz sprawdzić u kogoś sprawdzić procesor ( jeżeli masz taką możliwość ) .

CritiCalz
komentarz
komentarz (edytowane)

RSK1990 prawdopodobnie to ten model :D Jak będę w domu to sprawdzę jeszcze pierwszym lub drugim sposobem hakera32.

RSK1990 nie widać xD Powiedzcie jeszcze, co wybrać Intel czy AMD ? Cena max 300 zł :) Będę kręcił proca :D A gdyby to był ten E2140 to za ile mógłbym go sprzedać ?

Edytowane przez CritiCalz
HQ19
komentarz
komentarz (edytowane)

E2140 za ok. 130 zł mógłbyś go sprzedać. Za cenę 300 zł możesz bez problemu zakupić PDC E5200 i kręcić go. Jak masz płytę pod Intela to opłaca się Intela, a jak pod AMD to AMD.

Edit: to jak masz płytkę pod Intela, to nie zamieniałbym na AMD.

Edytowane przez haker32
CritiCalz
komentarz
komentarz

Płytkę mam intela :). Tylko mało chętnych jest na te E2140 :( Na allegro tylko 3 aukcję są :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.