x-kom hosting

Monitor 22' 24' FHD

rapfura
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam otóż w przeciągu miesiąca planuję zakup nowego komputera wraz z monitorem a że obecnie pracuję na 19' calówce lcd od Acera nie mam pojęcia jaki monitor będzie odpowiedni komputer jak i monitor będzie używany multimedialnie (główne gry,filmy itd) zależy mi więc żeby monitor posiadał full HD złącza HDMI (być może konsola w przyszłości) ma być nie większy niż 24' (choć obawiam się że to dość sporo ponieważ odległości miedzy mną a monitorem nie będzie większa jak metr) powinien posiadać(choć nie musi!!) tuner tv bo będę używał go jako tv Cena jaką przeznaczam na monitor to maks 1100zł(jeżeli było by wskazane dołożyć to istnieje taka możliwość) nie wiem jednak czy w tej cenie kupie dobry monitor 24' taki który mi starczy na długo i będzie jak najlepiej odtwarzał obraz karta graficzna jaka będzie narazie to hd4890 lub jakiś gtx 275 potem jednak zainwestuje zapewne w radka 5xx z dx ( i tu wskazane 24' bo radki najlepiej się sprawdzą w wysokich rozdziałkach)

myślałem na Iyamą 24' full hd (lecz tą za 979zł)

lg w24 samsungiem t24 ale nie mam pojęcia jaką firmę wybrać i jaki monitor. z wyglądu podoba mi się ten benq

http://allegro.pl/item653056015_salon_benq...d_dvi_hdmi.html

ale problemy mam z podjęciem decyzji więc was proszę o pomoc piona dla was

Edytowane przez ERAPEJLB

rapfura
komentarz
komentarz (edytowane)

Djmakus a z tych dwóch to jaką firmę byś polecił ja słyszałem że monitory to podobno LG robi 'lepsze' tzn wytrwalsze itd ale nie wiem czy jakiego bym nie kupił będą oke? one mają Full HD nie? a czy rozdziałka 1920:1080 nie była by lepsza do filmów i gier? tak sie zastanawiam

Edit chyba LG będzie lepszym wyborem ponieważ ma reakcje marycy 2ms a resztę taką samą więcej cercyfikatów to chyba LG ale czekam na dalsze propozycje ;)

Edytowane przez ERAPEJLB
qba007
komentarz
komentarz

propozycja

ale bralbym lg djmakus-a

djmakus
komentarz
komentarz (edytowane)
LG robi 'lepsze' tzn wytrwalsze

no IIyama potrafi mieć kijową obudowę przy matrycy...ale przy tej cenie raczej nie może być mowy o jakimś bublu :P

a czy rozdziałka 1920:1080 nie była by lepsza do filmów i gier?

do filmów tak, ale tylko tych w HD

do gier....no raczej nie :P

osobiście brałbym LG ;)

Edytowane przez djmakus
rapfura
komentarz
komentarz

Aha więc z tego co widze poleciacie rozdziałke 1920:1200 i tego LG no więc ok mi się podoba a te filmy w HD dużo stracą na rozdziałce 1920 1200 ?? bo jak monitor z fHD to pewnie blu ray do kompa wezme jak macie inne propozycje to bez wahania ;) pzdr

cbool
komentarz
komentarz

polecam samsunga 23' 2333HD... fullHD, wbudowany tuner, 2xHDMI... swietnie sie sprawuje, nie mam do niego zastrzezen... jezeli chodzi o filmy to lepsza bedzie rozdzielczosc 1920x1080 - format 16:9

rapfura
komentarz
komentarz

Cbool no ja wiem ze full HD najlepiej wygląda na 1080 ale jeżeli Gry mają wyglądać gorzej niż na 1920:1200 to chyba lepiej tego LG wziąć?

jak sądzicie?

KingNight
komentarz
komentarz

Jeśli jesteś zapalonym graczem a filmy oglądasz sporadycznie to lepiej wziąć LG z rozdzielczością 1920x1200.

rapfura
komentarz
komentarz

To mi troche humor zepsułeś xD ale w przyszłości planuje też zakup konsoli co na 16:9 podobno lepiej wygląda filmy świetnie wyglądają też w 16:9 a graczem jestem może nie gram 20H dziennie ale jak kupie kompa to zapewne będe sporo grał głupieje nie wiedziałem że wybór monitora będzie taki trudny a co z grami nie tak na rozdzielczości 1920 1080 ?

Pepsi Cola
komentarz
komentarz

Może jakbyś czytał, to wiedziałbyś że autor tematu ma 1100zł, a nie 2000+ -.-'

rapfura
komentarz
komentarz

Dokładnie aktualnie moim wyborem jest http://allegro.pl/item657217560_lcd_24_lg_...wwa_fra_ss.html

i teraz pytania brzmią :

1-czy w tej cenie kupie lepszy monitor

2-czy spełni moje oczekiwania a mianowicie czy podczas grania/oglądania/przeglądania nie będą występowały nie oczekiwane problemy?

3-czy to dobry monitor

qba007
komentarz
komentarz

monitor bdb. moze trafisz taniej w promocjach, ale cena tego z allegro jest bardzo przystepna. do tego lg bardzo dobry wybor ze wzgledu na gwarancje(pixele). ja bym kupowal :)

rapfura
komentarz
komentarz

też tak sądzę ale nadal mam dylemat 1920:1080 czy 1920 : 1200 ;o? xD

xtremesystems
komentarz
komentarz
Może jakbyś czytał, to wiedziałbyś że autor tematu ma 1100zł, a nie 2000+ -.-'

ja dalem za niego niecale 1300 zl ..tez mialem brac do 1.1k ale warto dolozyc bylo te niecale 200zl

rapfura
komentarz
komentarz

xstremesysstems hmm nie slyszałem nawet o tej marce monitorów i wiem że matryca Tn jest podobno gorsza ale kupowanie innej matrycy tej cenie mija sie z celem jakbym miał z 2000zł to co innego ale 24' raczej nie kupie na innej matrycy za tą kwotę zresztą kupuje w esc a tam tych firm nie ma więc co polecacie do 1200zł? jeżeli było by wskazane do troche dołożę..pzdr

rapfura
komentarz
komentarz

a LG w2453v nie jest lepszy? czym się różnią bo 2453v jest o 100 droższy więc powiedz czym się różnią który lepszy i wgl

xtremesystems
komentarz
komentarz (edytowane)
xstremesysstems hmm nie slyszałem nawet o tej marce monitorów

o Lenovo nie slyszales??

http://www-07.ibm.com/lenovoinfo/in/thinkp...artnership.html

f1 poogladaj

Edytowane przez xtremesystems
rapfura
komentarz
komentarz

Ej no to krótko powiem co polecacie do 1200zł +/-? DOBRZE ŻEBY BYŁO TO W ESC.PL tak jak pisałem komp będzie głownie do gier ale równie często oglądam jakieś filmy więc też nie chciał bym bóg wie jakich pasków czy innych problemów w przyszłości pewnie jakaś konsola więc jaki monitor podoła tym wyzwaniom?

rapfura
komentarz
komentarz

no a dokladając z 200zł kupie coś lepszego (w2453v-pf)? czy poprostu dostane to samo? skoro mam kupować to chce dobrze kupić więc moge coś dołożyć (nie potrzebuje bajerów wolę się kierować jakością :)_ pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.