x-kom hosting

Windows Xp 64 Bit

ddebny
utworzono
utworzono

Witam!

Zastanawiam się na kupieniem Windowsa Xp 64 Bit.

Niewiem natomiast czy nadal jak dawniej nie działa na nim wiele amplikacji i czy jest z tym problem.

czy lepiej instalowac zwykłą 32 bitową wersję.

Proszę o poradę

rafalluz
komentarz
komentarz

Jako posiadacz powiem Ci szczerze, że nie ma takiego problemu, co najwyżej ze starymi, przez nikogo nie wspieranymi problemami.

A czy instalować, zależy od maszyny. Jak coś pokroju Pentium 4/Athlon 64, to możesz, ale jak coś mocniejszego, to poczekałbym na Windowsa 7.

A i pamiętaj, że nie ma oficjalnej polskiej wersji językowej (jeżeli naturalnie to jakakolwiek przeszkoda).

Jakob
komentarz
komentarz

Instaluj, nie ma żadnych problemów.

Banita85
komentarz
komentarz

Po ci Ci XP64bit?

Jeżeli masz powyżej 4GB pamięci RAM to i Vista 64bit pójdzie ze spokojem, która jest o wiele lepiej dopracowanym systemem niż XP, nie wspominając o tym, że XP to już baardzo stary system oficjalnie nie wspierany już przez MS (żadne łatki poza krytycznymi się już nie ukazują).

EW. pozostaje poczekać na premierę Windows7.

ZooMpl
komentarz
komentarz

Ja używam Windows 7 7100 64bit.

Powiem Ci, że na lapku z 2gb ramu gry chodzą lepiej niż na XP :)

ddebny
komentarz
komentarz

Mam 2gb ramu. Athlon 64 bit.

Czyli radzicie mi instalować Viste 64 bit czy tą terazniejszą próbną wersje Windows 7 64 bit? :)

A z czasem kupić ją pod koniec roku

Głownie korzystam na komputerze z programów do webmastingu: photoshop, corel, xampp i tp

Banita85
komentarz
komentarz

Windows 7 ukazać ma się pod koniec tego roku.

do Visty (polski) SP2 ukaże się w aktualizacji automatycznej na koniec czerwca - co wnosi a czego nie zmienia można poczytać o tym w sieci.

przy 2GB pamięci RAM będzie też radę dawał system 32bit tym bardziej, że aplikacje które wymieniłeś nie mają swoich 64bitowych odpowiedników /wiem że photoshop miał być też w wersji 64bit ale czy do tego doszło nie wiem/ (brak przyśpieszenia działania). System 64bit da Ci jedynie to, że będziesz mógł w przyszłości zainstalować i wykorzystać >4GB pamięci RAM (co w Twoich potrzebach będzie na pewno przydatne).

Qanitro
komentarz
komentarz

mina sempronie 3000+ , 1.5gb ram win7 x64 smiga lepiej niz XP;)

szczerze polecam!:D

ddebny
komentarz
komentarz

Dobra to ściągne windowsa 7 64 bit skoro taki dobry :P

Tylko pytanie do kiedy będzie działał i kiedy wyjdzie wersja do kupienia.

Zeby nie było tak, że przez jakiś okres czasu zostanę bez systemu.

Qanitro
komentarz
komentarz

dzialal bedzie do czerwca 2010

wyjdzie tez wtedy jakos pewnie

Banita85
komentarz
komentarz

Niektóre źródła podają że do marca 2010

wyjdzie tez wtedy jakos pewnie
jeszcze w tym roku (jakoś pod koniec) chyba że M$ znowu coś przesunie jak to miało miejsce już nie raz (tym bardziej, że kto wie, czy ostatecznie jednak nie będzie premiery siódemki z nowym office).
ddebny
komentarz
komentarz

to jednak podziałam chyba jeszcze na zwyklym systemie 32 bitowym.

poczekam az wejdzie 7

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.