x-kom hosting

AverTv GO 007 Plus - same problemy...

Majkelk
utworzono
utworzono

kupilem na allegro taką kartę:

http://www.allegro.pl/item188081425_avertv...s_fm_nowa_.html

Już nie bede wspominal, ze sprzedajacy nie wyslal mi sterownikow (musialem w necie szukac) i o tym ze sie wcale nie odzywa i chyba dostanie negatywa :/

Problem jest taki ze nie ma tej czesci ktora zaznaczylem na czerwono.. Jest wejscie takie na jack.. przynajmniej tak wyglada. Do zestawu dołączone było takie cuś: (4 zdjecia tego cusia). Z jednej strony ma wejscie antenowe a z drugiej wejscie (jakies takie wkrecane). Nigdy sie z takim czyms nie spotkalem... A teraz najlepsze: Jak wkladam tego cusia do karty tv w miejsce anteny to jest totalny luz. Chodzi mi o to,ze bolec antenowy (z tego cusia ;)) na pewno niczego tam nie łączy, bo jak już mówilem w karcie tv mam jakies pseudochinchowe wejscie. Z gory dziekuje za kazda pomoc! Pozdrawiam

Zdjecie karty ktora jest chyba moja karta... i ma to dziwne wejscie MULAVETUN0021_thumb.jpg

Przemek
komentarz
komentarz

Daj jeszcze zdjecie tego wejscia w TV.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.