x-kom hosting

SAMSUNG vs IIYAMA vs XEROX 22"

sils
utworzono
utworzono

Witam, wraz z 1-szym postem,

Poszukuję monitora LCD Wide 22" głównie do prac biurowych oraz do oglądania filmów (ew. TV poprzez zewnętrzny tuner TV np. COMPRO VideoMate V300)

Wybieram pomiędzy:

SAMSUNG SM225BW

IIYAMA E2200WS

XEROX XM7-22W

(ceny podobne)

Oczywiście wraz ze złączem DVI. Na początku będę zmuszony używać D-sub ale z czasem wraz ze zmianą grafiki przejde na DVI.

Co polecacie ?? Może korzystacie z któregoś z w/w ?? Jakie wrażenia ??

Jeszcze jedna sprawa. Czy na grafice geforce4 mx4000 jestem w stanie osiągnąć max rozdzielczość 1680x1050 ??

Pzdr.

michok
komentarz
komentarz
. Karta wyposażona jest w układ RAMDAC 350 MHz, zapewniający wysoką jakość podczas pełnoekranowego wyświetlania filmów DVD oraz wyjście sygnał u telewizyjnego, obsługujące maksymalną rozdzielczość 1024x768

ja bym bral IIYAME, z tego co slyszalem to robi najlepsze monitory

Przemek
komentarz
komentarz

sils, z tych dwoch to bedzie dobry ten IIYAMA E2200WS,

chyba za mozesz dolozyc to progponuje to:

LG 22 LCD L226WA WIDE

http://allegro.pl/item200893235_lg_22_lcd_...osc_wwa_ss.html

Cytat:

. Karta wyposażona jest w układ RAMDAC 350 MHz, zapewniający wysoką jakość podczas pełnoekranowego wyświetlania filmów DVD oraz wyjście sygnał u telewizyjnego, obsługujące maksymalną rozdzielczość 1024x768

Co to ma do rzeczy ?

Jeszcze jedna sprawa. Czy na grafice geforce4 mx4000 jestem w stanie osiągnąć max rozdzielczość 1680x1050 ? ?

Nie powinno byc problemu.

sils
komentarz
komentarz

dzieki,

w sumie podoba mi sie tez ten xerox, ale slyszac od wielu co firma produkujaca drukarki moze wiedziec o monitorach :zez:

i jeszcze ma szybę zabezpieczającą która ponoć ma poprawić kontrast i zabezpieczyć matryce

Przemek
komentarz
komentarz
w sumie podoba mi sie tez ten xerox

Nie patrz na wyglad tylko na funkcjonalnosc.

Monitor to nie zabawka na kilka dni lecz na kilka lat.

zabezpieczyć matryce

Przeciez Ty jej nie bedziesz nawet dodtykal wiec przed czym ma zabezpieczac.

Takiw chwyty markietingowe sprzdawcow ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.