x-kom hosting

Instalacja Catalystów pod Mobilne karty.

  • 3 miesiące później...

Get
komentarz
komentarz (edytowane)

Wielkie dzięki :) Gdyby nie Ty pewnie wróciłbym na winxpsp3 ze swoim radeonem x200m :)

EDIT:

Teraz w windows update pojawia się poprawka załatwiająca wszystko z automatu, przynajmniej z moją kartą :)

Edytowane przez Get
  • 4 miesiące później...
pikimaru
komentarz
komentarz

wez odśwież pierwszy link :D

Lipton
komentarz
komentarz

Który ? U mnie wszystkie są aktualne.

  • 1 rok później...
Joseph
komentarz
komentarz

Miałbym takie pytanie. Posiadam starego lapka z kartą Radeon 7500 Mobile. Pomińmy teraz kwestię sprzętu. Producent (HP) ostatnie sterowniki pod tę kartę wydał w 2004 roku. Na stronie AMD są nowsze do tego modelu (z 2006), jednak dla karty desktopowej. Kiedyś testowałem zmianę Mobility Modderem i działa takie coś. Pytanie jednak, czy bezpieczne jest używanie takich przerabianych sterowników? O co chodzi - skoro jest osobny podział na drivery mobilne i desktopowe i desktopowych nie zainstaluje się ka karcie mobilnej, to nie jest tak robione chyba bez powodu?

  • 4 miesiące później...
twistet
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że teraz już wszystkie sterowniki działają normalnie, bo na stronach AMD są już dostępne opcje sterowników do kart używanych w laptopach :) Zresztą, ja nigdy i tak nie używam catalysta, tylko wgrywam same sterowniki dla karty i wszystko działa.

  • 3 miesiące później...
fix-pc
komentarz
komentarz (edytowane)

a OMEGI ........ też bardzo dobre stery



[color=#FF0000][u]xxxxxxxxxxxxxxxx[/u][/color]

Edytowane przez bub
reklama
  • 2 miesiące później...
Unakatown
komentarz
komentarz

Czy to odnosi się również do kart ATI fireGL?

Pytam bo mam problem ze sterownikami Catalyst dla ATI fireGL V5200 z laptopie IBM-lenovo T60p.
Dane Techniczne
[spoiler]Intel Core 2 CPU 2x2,00GHZ
3,00 GB RAM
Ati fireGL V5200
Windows 7 Home Edition[/spoiler]
Na Win 7 32-bit sterowniki prawie natychmiast powodują wyświetlenie bluescreena z informacją "memory partity error
call your hardware ventor for help...". Bez sterowników ekran jest pokryty czerwonymi paskami, co widać na zdjęciach.[spoiler][url="http://imageshack.us.../img7603hx.jpg/"]http://imageshack.us.../img7603hx.jpg/[/url]
[url="http://imageshack.us...3/img7601h.jpg/"]http://imageshack.us...3/img7601h.jpg/[/url][/spoiler]

ania19861
komentarz
komentarz

Dzięki, przydatne info jak dla mnie :)

  • 6 miesięcy później...
pako872
komentarz
komentarz

fajnie że ktoś się w koncu zabrał za opisanie rozwiązania tego problemu

  • 6 miesięcy później...
Amen
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam pytanie

Radeon HD 7690m XT w HP Pavilion

Jak włączę grę to po ok 5 min wywala sterownik i tak cały czas.

Mam najnowszy sterownik ze strony AMD jest jakaś rada?

Do tego nawet jeśli zainstaluję inny sterownik to mi na nowo instaluje nowy.

Aktualizacja jest ustawiona ręczna ale nie działa :(

Edytowane przez Amen
  • 1 miesiąc później...
Lucky87
komentarz
komentarz

Jak BF3 to zainstaluj DirectX ja tak miałem na hd5650

  • 9 miesięcy później...
dorotka1223
komentarz
komentarz

Witam mam problem mam hp pawilion 7g i dwie karty jedna zwykla wbudowana w plyte druga dolaczona wbudowana to radeon 4200 a ta dolaczona radeon hd 6470m nie moge do niej nigdzie znalesc dzialajacych sterownikow jak pobieram z amd strony autodetect to wykrywa tylko ta w plycie glownej ta slaba 4200 i instaluje sterowniki a tej lepszej 6470m nien wykrywa i nie instaluje do niej i gdy gram to uzywa tej slabej co zrobic zeby zainstalowac stery na ta dobra probowalem juz wszystkiego nie ma nigdzie dobrych serwnikow do 6470m co zrobic?

  • 8 miesięcy później...
iwaniuk
komentarz
komentarz

nie wszystkie Radeony są inteligentne. W niektórych przypadkach zdarza się, że po ściągnięciu Catalysta program informuje Cię, że nie wykrył karty graficznej;/

bikon11
komentarz
komentarz

catalsyty coraz częściej zawodzą, nie wiem czemu.

  • 4 miesiące później...
merymery1234
komentarz
komentarz

troche od tematu, ale co jeśli ukradną nam sprzęt? macie jakies dobre zabezpieczenie? znalazłam  – Centralny Rejestr Przedmiotów Ruchomych (CRPR). Jest to serwis internetowy, gdzie zapisujesz na podstawie numerów seryjnych wszelkie rzeczy, o których utrate się boisz, a które posiadają swoj numer seryjny. Jest to tez bardzo wygodne rozwiazanei jak kupujemy coś, np. przez Internet – wtedy mozemy sprawdzic w rejetrze czy osoba, ktora sprzedaje dany przedmiot jest jego faktycznym właścicielem. Z tego co się orientuje poza serwisem pod adresem www.crpr.pl maja tez swoj profil na fb :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.