x-kom hosting

Nie mogę zainstalować iTunes i QuickTime

CritiCalz
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Już jakiś spory kawał czasu męczę się z instalacją tych dwóch programów ;/ Dochodzi do jakiegoś momentu instalacji i pisze że wystąpiły błędy :( Tak się dzieje jak instaluje iT+QT albo i osobno.

4019d1241456084-blad-podczas-instalacji-itunes-blad.jpg

Błagam o pomoc. Pozdro.

//Screen nie działa, popraw go

//Ebola

No jak nie działa ja go widzę :/

Edytowane przez CritiCalz

DJ_NoWy
komentarz
komentarz

Witam...

Może byś rozwiną swój problem?Pokaż Prt Scr tego błędu,wtedy będzie można jakoś pomóc.

Pozdrawiam <_<

CritiCalz
komentarz
komentarz

Ślepy ? Przecież jest screen ...

Umie ktoś pomóc ? Na forum z ipodami rady nie dali... :/

Gość
komentarz
komentarz

Ale go nie ma.

Przepisz to co pisze na tych błędach jeśli nie dasz rady wystawić screena ;)

CritiCalz
komentarz
komentarz (edytowane)

"Instalacja QuickTime nie została zakończona pomyślnie. QuickTime jest wymagany przez iTunes''. Jak dam Ok to pokazuje się taki napis : "Zakończona instalacja iTunes. Instalator napotkał błędy przed skonfigurowaniem iTunes. System nie został zmodyfikowany. Można spróbować wykonać tą operację ponownie, uruchomiając jeszcze raz instalatora. Kliknij w Zakończ, aby zamknąć instalatora." Słowo w słowo przepisałem. Mam nadzieję, że na tym forum się uda.

Edytowane przez CritiCalz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.