x-kom hosting

Radeon HD4670 ddr2 a ddr3

Richie
utworzono
utworzono

Witam kupilem radka 4670 i chcialem zapytac czy jest mozliwosc odroznienia go fizycznie ddr3 od ddr2 bo zastanawiam sie czy w sklepie mi przekretu nie zrobili bo ladnie tam ludzi w konia robia ;D

PS nie mam mozliwosci podlaczenia tej karty bo jeszcze plyta glowna nie przyszla wiec pytam czy jakos da sie zobaczyc na oko bo czuje ze pudelko mam inne i w srodku inne :D

Wielki.M
komentarz
komentarz (edytowane)

Hej!

Jesteś pewien, że 4670 występuje z DDR2? Ja myslałem, że 4650 wystepuje z DDR2/DDR3, a 4670 z DDR3/DDR4 - no ale mogę się mylić.

Pudełko nie było zafoliowane?

Jaka to dokładnie karta... jak możesz to zrób zdjęcie pudełka i karty, ewentualnie znajdź na necie i wklej linka.

Na nalepkach na karcie powinny być informacji, ew numer seryjny itp.

Podaj więcej info.

ps. jak zapłaciłeś za DDR3, a masz DDR2 to niezła KUPA :(

ps.2 po podłączeniu karty bedzie można sprawdzić np. w GPU-Z, czy EVEREST

Edytowane przez Wielki.M
fball
komentarz
komentarz

jakiej firmy ta karta ? znajdź w necie numery seryjne ddr2 , ddr3 porównaj je do swojego nr , sprawdź czy wszystko sie zgadza , mozesz tez sprawdzić obrazki z netu czy wygląda tak samo itd. , na pewno dojdzesz :) , a jeśli żeczywiscie zrobili cię w konia to oczywiscie reklamuj :huh:

dem
komentarz
komentarz

Oznaczenia na kostkach pamięci jeszcze możesz odszukać wg. producenta.

Richie
komentarz
komentarz (edytowane)

0SK1-03-B

SK1G0300N

512MB

LF0847B

H5RS5223CFR-NOC

H467QS512

U.S. Patent Nos. 6,836,549; 6,381,747;

7,050,698; 6,516,132; and 5,583,936.

To wszystkie dane jakie zebralem :D wpisalem w google "H5RS5223CFR" i wyszlo chyba ddr3 :D

Niestety musze poczekac zeby zobaczyc sam everescie :D

Przezorny zawsze ubezpieczony =D

Karta HIS ICEQ ale wyglad ddr2 i ddr3 taki sam jak cos :D

Edytowane przez Richie
Wielki.M
komentarz
komentarz

Hej!

Pokaż mi tego HIS 4670 z DDR2, bo nie wierzę, że taki jest.

Jest z DDR2, ale 4650.

dem
komentarz
komentarz

HIS 4670 z tego co na stronie widziałem na dd2 nie wypuścił więc spać możesz spokojnie, na ddr2 od hisa masz 4650.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.