x-kom hosting

Problemy z kartą TV

tykiel
utworzono
utworzono

Dzisiaj kupiłem i zamontowałem kartę TV Leadtek WinFast TV2000 XP Expert. Nigdy przedtem nie miał takiego czegoś w swoim komputerze. Obraz jest beznadziejny! Oto screen:

screenrd9.jpg

Nie ma kolorów! Jak próbuję ustawić je to nie da rady... jedynie jak ustawie na czarno-biało to ładnie działa!

Kolejnym problemem jest brak dźwięku! Z słabą jakością obrazu da się przeżyć, ale bez dźwięku to już katastrofa!

Proszę o pomoc!

przemorski
komentarz
komentarz

Zmień ustawienia obrazu na PAL-B, a dźwięk w opcjach na mono. Na pewno pomoże.

P.S. Jeśli nie będziesz zadowolony z dźwięku w mono to możesz się pobawic w zmianę na inne systemy jak: DK, NICAM, BTSC. Może jeden z tych systemów w stereo będzie u Ciebie działał.

tykiel
komentarz
komentarz

Zmiana obrazu na PAL-B pomogła ;) Są kolory, nawet ładnie odbiera :D Tylko nie mogę dojść jak zmienić na mono... ahh chyba muszę zarwać noc żeby to wszystko skonfigurować :/

[ Dodano: 2007-06-01, 23:18 ]

Dobra zmieniłem na mono, jednak to nic nie dało :/

Przemek
komentarz
komentarz

Nie musisz czasami takiego kabelka z tylko karty TV do kompa podlaczyc.

On jest odpowiedzlany za dzwiek.

tykiel
komentarz
komentarz

Który kabelek?

[ Dodano: 2007-06-01, 23:46 ]

Wiem już jaki popełniłem błąd, nie podpiąłem jednego kabla który trzeba podpiąć wewnątrz kompa!

[ Dodano: 2007-06-02, 00:25 ]

Ok kabelek podpięty, dźwięk jest, ale dopiero jak pogłośnię na maxa i jest słabej jakości, próbowałem zmieniać z mono na stereo i nic nie dało :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.