x-kom hosting

Co zrobic zeby gra się nie zacinala

DavixXx123
utworzono
utworzono

Witam o toż mam pewien problem chcialbym sobie pograć w cs1.6 ale jak gram to zacina mi sie czasem a jak np granat to wogole zal wogole gra nie chodzi plynnie i oto moje pytanie co moglbym zrobic zeby grac normalnie

Oto moj komputer

Amd Duron 600mhz (6 x 100)

Nvidia riva tnt2 m64

gigabyte gz-71xe4

pamieć fizyczna -256 mg sdram

no i co mam zrobic podkracic zegary ? czy cos do kupic ?

Bo zamierzam kupic nowego kompa ale na tym tez chem zeby cs dzialal

Miloxx08
komentarz
komentarz

cs to chyba gra multiplayer tak??Nie wiem bo nigdy nie grałem.Jesli to multi to moze masz słaby net??

DavixXx123
komentarz
komentarz

ta multiplayer neta mam 1 mg wiec powinoo byc dobrze wlasnie nie wiem w czym tki poroblem a ta gra nie ma duzych wymagan

b4rt3k007
komentarz
komentarz

w consoli [~] wpisz fps_max 100

Miloxx08
komentarz
komentarz

A i jeszcze jedno.Nie zdziw sie jak usuną ci temat albo nawet dostaniesz ostrzezenie.Ten temat nie pasuje do tego działu...

Mesajah
komentarz
komentarz

Moim zdaniem głównym czynnikiem małej ilości fps jest karta graficzna która posiadasz może i pójdzie ci cs ale o płynności w grze nie ma mowy.

Aby zwiększyć ilość fps'ów w csie można sciągnać np. http://www.wiaderko.com/cs/downloads/highf...eapons,596.html i configi które zwiększają klatki lecz i tak dużej płynności nie osiągniesz nawet jak podmienisz te modele i ściągniesz jakieś programy typu "zwiększające FPS".

Ogólnie najlepiej poczekać na ten nowy komputer ;]

TCNieI
komentarz
komentarz

no niby wymagania są większe bo są takie:

- procesor: pentium 700 MHz (lub kompatybilny)

- RAM: 128 MB

- karta graficzna: akcelerator graficzny 3D (min. 16 MB)

ale przecież się grało na słabszych PC z serii P II 533Mhz 128Mb i tnt2 32Mb i płynnie się dało grać... może po prostu masz lagi przez neta, albo masz zaśmiecony system, po za tym widzę że też masz XP-ka co na takim kompie wogule nie pasuje, spróbuj zainstalować najnowsze stery jakie wyszły x-lat temu do tnt2, posprzątaj w systemie, zoptymalizuj go, a co do OC to nie wiem czy coś się zdziała na tej 10 lub więcej letniej płycie głównej, ciężko powiedzieć co tam w biosie jest :D ciężka rozkmina czemu Ci tnie..;/ jedno tak fakt słaby PC ale powinno chociaż jako tako iść.

  • 1 rok później...
Pusio
komentarz
komentarz (edytowane)

odświeżę temat. mam problem CS 1.6 oraz earth special forces nie działa płynnie na takim komputerze: 2,4 GHz 1024 mb ramu grafika GeForce Fx 5200 128mb xp sp2 gram głownie z botami więc to nie może być wina neta. Co zrobić?

Edytowane przez Pusio
kucharski237
komentarz
komentarz

Zacznij grac multi ponieważ boty zużywają ci dużo procesora. Dlatego możesz miec małą płynnośc w grze.

Pusio
komentarz
komentarz

wcześniej tak nie było. a na necie mam ten sam problem...

kucharski237
komentarz
komentarz

Wpisz w konsoli lub wklej do config.cfg
[code]
cl_weather "0"
r_dynamic "1"
r_novis "0"
r_traceglow "1"
r_wateralpha "1"
r_mirroralpha "0"
r_bmodelhighfrac "5.0"
r_lightmap "0"
precache "1"
mp_decals "20"
gl_max_size "256"
gl_affinemodels "0"
gl_alphamin "0.25"
gl_clear "0"
gl_dither "1"
gl_flipmatrix "0"
d_spriteskip "0"
gl_cull "1"
gl_palette_tex "1"
gl_lightholes "0"[/code]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.