x-kom hosting

Pinnacle 100i

przemorski
utworzono
utworzono

Mam pytanie. Chcialbym ogladac na moim kompie tv, kupilem w tym celu tuner pinnacle 100i. I teraz mam pytanie czy ktos wie jak sie konfiguruje taki tuner? Niestety kupilem sam tuner bez zadnego opisu . Bylbym wdzieczny za odp.

tazman
komentarz
komentarz

Podłączasz antenę do tunera i tu zadziała aplikacja która powinieneś mieć dołączoną do katy tv, ustawiasz sobie z jakiego źródła ma być sygnał, ustawiasz sobie system na PAL B rozdzielczość , ustawiasz automatyczne wyszukiwanie kanałów i tyle w skrócie

przemorski
komentarz
komentarz

Problem mam z oprogramowaniem, bo kupilem sam tuner i na necie jak szukam sterownikow to sa same uaktualnienia z ver 2.02 do 2.10 albo z 2.10 do 2.11. I takich uaktualnien nie moge zainstalowac dopoki nie mam versji podstawowej. A takoiej na necie nie znalazlem;/

[ Dodano: 2007-05-27, 19:21 ]

A jak sciagnalem dscalera to nie wiem jak przez ten program wyszukiwac polskie stacje ;/

Przemek
komentarz
komentarz

Jaka jest dokladna nazwa tej karty ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.