x-kom hosting

Jak sprawdzić poziom tuszu

123jolka456
utworzono
utworzono

Mam urządzenie wielofunkcyjne brother DCP-115C . Jak mogę zobaczyć ile mam tuszu w drukarce??

Kiedyś była od tego jakaś ikonka ( na pasku start ) ale teraz nie mam i nie wiem jak to włączyć... Proszę o pomoc. :)

Z góry dziękuję :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Włącz drukarkę a jak już ją komp wyświetli to klikasz -> Ink Management -->> Ink Volume i tu masz pokazane wszystko ;)

Edytowane przez Videl
123jolka456
komentarz
komentarz

Włączyłam to i nic się nie wyświetla .... trzeba to jeszcze jakoś potwierdzić?

Drukarke mam stale włączoną.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

hmmm...

Panel sterowania -> drukarki i faksy -> prawy przycisk myszy na drukarce->ustawienia->konserwacja drukarki->szacunkowy poziom tuszu i tam powinno być ;) nie wiem czy dokładnie tak u Ciebie jest ale na pewno w Panel sterowania -> drukarki i faksy znajdziesz opcje dotyczącą tuszu ;)

Teraz pomogło? ;)

Edytowane przez Videl
  • 7 lat później...
lama1980
komentarz
komentarz

A znacie może firmę ADASO? Prowadzą skup pustych tuszy i tonerów. Drukowanie staje się tanie.

konrada83
komentarz
komentarz

Jeżeli masz pełny sterownik to musi być w panel sterowania - drukarki i faksty, ikona twojej drukarki i właściwości i tam będziesz miał jeżeli nie to może gdzieś sterownik Ci się przycią. Może być jeszcze, że używasz tuszy zamienników i mają chipy złe nie wskazujące tuszy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.