x-kom hosting

Szukam monitora dla mojego kompa

DawidG3
utworzono
utworzono

Cześć.

Szukam monitora LCD 19". Moja grafika to Radeon X1650.

Zależy mi na tym, by monitor:

- miał złącze DVI,

- był produktem pewnym, na który nie będę narzekał,

- był panoramą 16:10,

- miał dość szerokie kąty widzenia zarówno w pionie, jak i w poziomie,

- ewentualnie miał wbudowane głośniki, mikrofon i hub USB.

Co mi doradzicie?... Nie wymagam za dużo?... :D

Hurricane
komentarz
komentarz

Cena? Samsung T190, ale znacznie lepszy byłby T220.

DawidG3
komentarz
komentarz (edytowane)

na stronie Samsunga wszedłem na strony o T190 i T220. Wyczytałem nastepujace różnice:

- T220 ma wyłącznik czasowy (T190 nie ma?...)

- T190 ma klawisz wyboru opcji

- T220 posiada funkcję aspect ratio control (co to jest?...)

- T220 ma funkcję color effect

No i T220 ma 22 cale ;) może być :P

Czy ktoś ma doświadczenie z tymi monitorami?

Czy warto kupić tzw. "leżaki magazynowe" czy lepiej dołożyć trochę kasy i zakupić nowy monitor?...

Edytowane przez DawidG3
DawidG3
komentarz
komentarz

nie zależy mi na wieszaniu monitora na ścianie ;)

Hurricane
komentarz
komentarz

Pewnie zastanawiasz się nad kupnem monitora u tego Pana http://allegro.pl/show_item.php?item=596258001 Oradzam strasznie utrudniony kontakt, sprzedający podobno za granicą, a po wpłacie kasy zero odzewu. a co do tego czy leżaki czy nie, jeśli były dobrze przetrzymywane to czemu nie.

DawidG3
komentarz
komentarz

kandziak, zobacz: http://allegro.pl/item599521362_uchwyt_na_...gt200_t220.html można go na ścianie powiesić :)

Hurricane, a skąd o tym wiesz?... właśnie o tym leżaku myślałem...

Hurricane
komentarz
komentarz

Bo właśnie to samo kupiłem i wiem co gościu odwala manianę. Wczoraj dzwoniłem zapewniał mnie, że na pewno będzie dzisiaj, nie przyszedł i po ponownym telefonie powiedział, że monitor wysłał wczoraj ;) Tym bardziej to dziwi, że mieszkamy w bliskich województwach.

DawidG3
komentarz
komentarz

aha... dziękuję bardzo za uprzedzenie mnie...

i jak się monitor sprawuje? jakie ma wady? czy jest warty swojej ceny? ;)

Hurricane
komentarz
komentarz

Na razie ci nie powiem, czekam do jutra (tak jak obiecywał sprzedawca, bo podobno już jest w kraju) na przesyłkę. Przekonałem się do tego monitora gdy zobaczyłem go u kumpla, naprawdę fajny monitorek, bardzo dobrze ogląda się na nim filmy i gra, dobre odwzorowanie kolorów. Czy jest warty ceny? Tak ;> Można polemizować, że niektóre produkty LG są lepsze no ale kto co lubi ;>

DawidG3
komentarz
komentarz

no na pewno są jakieś lepsze... ale i zapewne droższe ;]

ok, czekam na Twoją opinię ;)

Hurricane
komentarz
komentarz (edytowane)

Chyba się nie doczekasz ;> Monitora nie ma, po telefonie do gościa z prośbą aby wysłał numer identyfikacyjny i potwierdzenie nadanie na e-maila powiedział ze ok, i mogę se tak czekać do usranej śmierci. Sprawa na allegro i policję.

Ewentualnie możesz wziąść tego Samsung 2232BW. Też bardzo dobry i chwalony monitor jak i T220.

Edytowane przez Hurricane
DawidG3
komentarz
komentarz

kurcze... szkoda...

a ten SM 2232BW też jest fajny :D tylko nie wiem, czy ta aukcja: http://allegro.pl/item599751851_lcd_samsun...ancja_36mc.html będzie odpowiednia... bo od allegrowicza tomek-rtv nie kupie :P wole dopłacić 30zł i mieć pewny towar :)

czy miał ktoś styczność z tym SM 2232BW?...

MagiK44
komentarz
komentarz

A może LG Flatron W2261V-PF sam go kupuje za tydzień

DawidG3
komentarz
komentarz

ciekawy...

heh poczekam na Twoją opinię MagiK44 :P

Hurricane
komentarz
komentarz

Powiem tak, gościu przeprosił (oczywiście gdy wysłany został ticket do allegro) i wysłał towar w końcu wczoraj (potwierdzenie wysyłki) i zobowiązał się do przysłania prezentu ze czas oczekiwania i wszystkie problemy. ;> Powiem Ci we wtorek/poniedziałek jak sie sprawuje.

DawidG3
komentarz
komentarz

no ciekawe co to będzie za prezent :P

czekam czekam Panowie z niecierpliwością :)

KingNight
komentarz
komentarz

jakby ktoś chciał recenzję to można zajrzeć sobie tu http://forum.pclab.pl/t445787.html

Niestety recenzja zapożyczona z innego forum.

Hurricane
komentarz
komentarz

W końcu dostałem monitorek. Jest naprawdę godny polecenia, fajnie się sprawuje w grach i przy filmach, bardzo fajne kolorki, naprawdę nice ;) Jedyna wada to chyba to co jest jedną z zalet. Elegancki wygląd, błyszczący plastik, przy krawędziach ekranu wydaję się jakby plastik rozszerzał się i obraz odbija się od krawędzi, ale da rady się przyzwyczaić. Polecam.

DawidG3
komentarz
komentarz

dzięki wielkie...

powiedz mi tylko coś więcej o tym że

wydaję się jakby plastik rozszerzał się i obraz odbija się od krawędzi
Hurricane
komentarz
komentarz

Chodzi mi o to, że w krawędzi ramki, która dotyka do ekranu odbija się obraz i to troszeczkę denerwuje.

DawidG3
komentarz
komentarz

aha... a mocno to przeszkadza? :P

Hurricane
komentarz
komentarz

Nie, ale często po grzebaniu w okienkach wygląda to dziwnie ;) Ale monitorek naprawdę godny polecenia.

A43vil
komentarz
komentarz

Poszukuje Monitora z Tunerem TV do 800 zł nie wiem czy to realne.

Komp podany w sygnie

//załóż temat w nowym dziale to napewno Ci ktoś pomoże

//Sonido

WinstonWolf
komentarz
komentarz

jest to realne ale powyżej 20 cali bedzie trudno coś dobrego znalźć, z 19" to jest jedna z ciekawszych propozycji M1994D (2xHDMI, kontrast dynamicz. 20000:1 i oczywiście wbudowany Tuner TV)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.