Twój_Anioł_Stróż

Użytkownik+
 • Zawartość

  1696
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Twój_Anioł_Stróż w Rankingu w dniu 22 Grudzień 2015

Twój_Anioł_Stróż posiada najczęściej lubianą zawartość!

8 obserwujących

O Twój_Anioł_Stróż

Ostatnie wizyty

3325 wyświetleń profilu
 1. Nie widzę tu żadnej infekcji. Otwórz Notatnik i wklej w nim: Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW).
 2. Nic się nie usunęło. Otwórz Notatnik i wklej w nim: Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW). Powstanie plik fixlog.txt. Daj ten log. Zrób nowe logi FRST. .
 3. założyłeś temat w dziale "wirusowym", więc: Zrób logi z FRST > http://www.forumpc.pl/topic/277786-nieingerencyjne-narzędzia-do-tworzenia-logów-systemowych/?p=2010191 przed skanem zaznacz: Additional.txt Shortcut.txt,
 4. Otwórz Notatnik i wklej w nim: Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW). Jeśli będzie OK, to będziemy kończyć: Otwórz Notatnik i wklej w nim: Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix (NAPRAW). przez SHIFT+DEL usuń pozostały folder C:\FRST.
 5. Nie wiem, co robisz źle, ale nic się nie usunęło. Powtórka: Otwórz Notatnik i wklej w nim: Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW). Powstanie plik fixlog.txt. Daj ten log. 2) Zrób nowe logi FRST.
 6. Usuwanie przy pomocy "fixlist" powtórz, bo nic się nie usunęło.
 7. Powtórz usuwanie. Daj z tego usuwania raport. I nowe logi.
 8. "fixlist" umieść w tym folderze. i potem wszystko dalej powtórz
 9. Kończymy: Otwórz Notatnik i wklej w nim: Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix (NAPRAW). przez SHIFT+DEL usuń pozostały folder C:\FRST. W Adw-Cleaner kliknij u góry po lewej na PLIK, potem na ODINSTALUJ. Ja używam Avasta, i dla mnie w zupełności wystarcza. Ale nie zamierzam zalecać takiego czy innego antywirusa, bo to nie moje zadanie.
 10. Te skróty dam do usuwania, bo przekierowują do fałszywej przeglądarki C:\Program Files (x86)\Eastness\Application\chrome.exe, która wygląda jak Google Chrome, ale w rzeczywistości jest Trojanem. Potem zrobisz sobie nowe skróty w tych samych lokalizacjach. 1) Spróbuj odinstalować ten program: YAC(Yet Another Cleaner!) (HKLM-x32\...\iSafe) (Version: - ELEX DO BRASIL PARTICIPAÇÕES LTDA) <==== UWAGA 2) SPYHUNTER - spróbuj odinstalować w ten sposób: kliknij na tę ikonkę C:\Users\nazwa Użytkownika\Start Menu\Programs\SpyHunter\Uninstall.lnk (czyli >>START >>Programy>>SpyHunter>>Uninstall) wyskoczy okienko, ale zamiast klikać wielki zielony guzik "continue" kliknij "no, thanks". To drugie odinstalowuje. 3) Otwórz Notatnik i wklej w nim: Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW). 4) Zrób nowe logi FRST
 11. OK, wykonane.
 12. W logach są widoczne infekcje. Ale nie sądzę, by miały one jakiś związek z Twoimi problemami. Infekcje oczywiście usuniemy: Otwórz Notatnik i wklej w nim: Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW). .
 13. Otwórz Notatnik i wklej w nim: Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW) Zrób nowy log FRST - już bez Addition, i bez Shortcut.
 14. W nowych logach nie widzę już niczego podejrzanego, więc chyba możemy kończyć: Otwórz Notatnik i wklej w nim: Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix (NAPRAW). przez SHIFT+DEL usuń pozostały folder C:\FRST.
 15. Zrób logi z FRST > http://www.forumpc.pl/topic/277786-nieingerencyjne-narzędzia-do-tworzenia-logów-systemowych/?p=2010191 przed skanem zaznacz: Additional.txt Shortcut.txt,