Twój_Anioł_Stróż

Użytkownik+
 • Zawartość

  1841
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Twój_Anioł_Stróż w Rankingu w dniu 22 Grudzień 2015

Twój_Anioł_Stróż posiadał najczęściej polubioną zawartość!

8 obserwujących

O Twój_Anioł_Stróż

Ostatnie wizyty

3627 wyświetleń profilu
 1. onclkds.com wirus otwierający karty w przeglądarce

  Zaloguj się do routera: - Zmień ustawienia DNS. Jeśli nie wiesz na jakie, możesz ustawić adresy Google: 8.8.8.8 + 8.8.4.4 - Zabezpiecz router: zmień hasło oraz zamknij dostęp do panelu zarządzania od strony Internetu. Porównaj z tymi artykułami: http://multimo.telestrada.pl/uwaga1 http://www.pcworld.pl/artykuly/394764_3/Zmasowany.atak.na.routery.polskich.uzytkownikow.Orange.blokuje.falszywe.DNS.y.html Po konfiguracji uruchom ten test mający potwierdzić zabezpieczenie: https://cert.orange.pl/modemscan/index.py
 2. Ograniczona kontrola nad programami/przeglądarką

  W logach nie ma niczego podejrzanego. Wymień myszkę na inną. .
 3. Logi

  W logach nie ma niczego podejrzanego. Tylko kosmetyka: Uruchom FRST. NA klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego: Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW). Wyłącz Avasta, i spróbuj, czy to poprawi sytuację. .
 4. Błąd

  Ja nie widzę powodu do zmieniania czegokolwiek.
 5. Błąd

  i tu jest chyba pies pogrzebany: sterowniki gier nie pasują do tego Systemu. Werfault.exe = Raportowanie błędów z Systemem WINDOWS https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-update/error-code-werfaultexe-application-error/1dada681-2d89-492f-92c0-2eae4c5a6d20
 6. Złosliwe oprogramowanie w przeglądarce (Ruski wirus)

  to skąd wiesz, że są?
 7. Złosliwe oprogramowanie w przeglądarce (Ruski wirus)

  p próbowałeś je usunąć?
 8. Złosliwe oprogramowanie w przeglądarce (Ruski wirus)

  Działała fałszywa przeglądarka o nazwie "YC", która udawała, że jest ...Google Chrome. Ale skoro usunięcie jej nie poprawiło sytuacji, to całkowicie pozbądź się Chrome, bo po co ci przeglądarka, która jest trwale zainfekowana. Reinstalacja nie pomaga, bo Chrome ma domyślnie włączoną synchronizację, co w praktyce oznacza, że zawsze będzie ściągać z serwera infekcję, która była ostatnio na Twoim Chrome. .
 9. Złosliwe oprogramowanie w przeglądarce (Ruski wirus)

  Uruchom Google Chrome > Naciśnij klawisze: lewy Alt+F i kliknij przycisk Ustawienia > > Sekcja: Po uruchomieniu > wybierz: Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron > > Kliknij: Wybierz strony > > Usuń: te powyższe strony, wpisz nowy adres strony głównej i kliknij przycisk OK. Uruchom FRST. NA klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego: Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW). .
 10. Złosliwe oprogramowanie w przeglądarce (Ruski wirus)

  1) Uruchom FRST. NA klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego: Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW). 2) Zrób nowe logi FRST. 3) Napisz, jaka sytuacja po tym usuwaniu?
 11. Złosliwe oprogramowanie w przeglądarce (Ruski wirus)

  Zrób logi z FRST > http://www.forumpc.pl/topic/277786-nieingerencyjne-narzędzia-do-tworzenia-logów-systemowych/?p=2010191 przed skanem zaznacz: Additional.txt Shortcut.txt,
 12. Sieć niezidentyfikowana - włam do komputera?

  Jak sam widzisz - nikt tu nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie.
 13. Windows 10, problem z usunięciem wirusów

  Masz już chyba odpowiedź na innym forum, więc nie widzę potrzeby prowadzenia tematu tutaj.
 14. Wolny internet mimo szybkiego łącza, YT tnie

  1) Odinstaluj te programy: 2) Uruchom FRST. NA klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego: Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW). I nic tu więcej podejrzanego nie ma. .
 15. Problem z wydajnością Laptopa

  W logach nie ma niczego podejrzanego. Tylko kosmetyka (daję też do usuwania ślady BitDefender'a, bo nie widzę go na liście Twoich programów): Uruchom FRST. NA klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego: Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).