krzysiuus

Użytkownik
 • Zawartość

  420
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O krzysiuus

 • Urodziny 7 Czerwiec

Ostatnie wizyty

2822 wyświetleń profilu
 1. Nikt Ci tu nie będzie robił referatu na temat matryc... jest tego wiele w necie wystarczy poszukać. W skrócie TN jest najtańszą technologią przez co monitory są także tanie które mają tą matrycę m.in. ma gorsze kąty widzenia, gorsze odwzorowanie kolorów itd... Mając taki budżet na monitor nie powinieneś się nawet interesować jaką monitor ma matrycę. Po techniczne szczegóły - dokładniejsze zapraszam na: https://mva.pl/
 2. Już pisałem dzisiaj w takich budżetach szuka się czegoś min. z full hd. Jak da radę nowe jak nie to używka (nie poleasingowy szmelc) i nic więcej. W komputroniku mają promo na ten monitor za 350zł. http://www.komputronik.pl/product/366803/asus-vs229da.html W tej cenie uważam że jest to całkiem dobry wybór.
 3. W komputroniku mają za 350zł ten model w promo: http://www.komputronik.pl/product/366803/asus-vs229da.html (kod rabatowy wysyłali meilowo). W tej cenie dobry zakup.
 4. Menu monitora, te duże LG'ki mogą tak ustawiać obraz.
 5. MODECOM Volcano Gamer Kalih Blue https://www.x-kom.pl/p/359690-klawiatura-przewodowa-modecom-volcano-gamer-mechaniczna.html - blue - czerwone podświetlenie - dodatkowo podkładka pod nadgarstki
 6. Za 900zł tylko używka, gtx970 znajdziesz.
 7. Za 1100-1200 można było wyrwać nówkę 6GB od gigabyte'a. W drugim komputerze mam wersję własnie taką i tempy są niskie oraz jest cicho. Bardzo dobra wersja jest też od MSI gaming x ale będzie na pewno delikatnie droższa.
 8. Na pewno robisz format właściwego dysku ? Format robi się max kilka minut i później tworzy się partycję - max 10min i jest dysk widoczny w systemie do korzystania.
 9. Sformatuj go - zaznacz właściwy dysk najpierw! Na koniec utwórz partycje z niego.
 10. Jeżeli cewki piszczą w spoczynku to Ci ją wymienią (w obecnych czasach pewnie zwrócą kasę bo kart nie będą mieli na wymianę :P). Jeżeli piszczą w stresie nie podlega to pod wymianę czy nawet naprawę, ale zawsze możesz próbować. Mi osobiście jeszcze się nie zdarzyło aby piszczały prywatne karty ale klientów to już co innego...
 11. 1070 nowego z serii gaming x można było dostać za 2k... (sam takiego kupiłem) sprawdź sobie teraz za ile jest więc raczej odłóż zakup w czasie.
 12. Hmm kup jakiś mały gwintownik i spróbuj nagwintować wejście do śrubki delikatnie. Ostatnio gwintowałem coś ale w obudowie komputerowej (łatwiej i bezpieczniej) i poszło bez problemów koszt ok.15zł.
 13. Zawsze robi się kopię przed wysyłką do serwisu. Odzyskać może i można ale skoro dysk uszkodzony to sam w domu już nie odzyskasz.
 14. Panowie ktoś już z Was testował opcję aby do chłodnicy AIO dołożyć jeszcze z drugiej strony 2 wentyle 120mm wyciągające (wiadomo od frontu są już 2 x 120mm wciągające)? Powstanie trochę gruba chłodnica Ale czy warto się tym interesować? Pytam bo mam wolne wentyle
 15. W biosie masz możliwość ustawienia wentylatorów?