rafalluz

infoBIT.pl
 • Zawartość

  15654
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Ostatnia wygrana rafalluz w Rankingu w dniu 29 Lipiec 2013

rafalluz posiada najczęściej lubianą zawartość!

O rafalluz

 • Urodziny 13.05.1987

Ostatnie wizyty

32079 wyświetleń profilu
 1. Wolałbym i7 + 1050Ti i ew. wymiana karty potem. 1060 3GB przez brak VRAM miewa poważne wtopy wydajnościowe, gdzie jest niewiele (lub wcale nie) szybsze od 1050Ti, co przy takich dopłatach jest skandaliczne.
 2. Sprawniejszy, stabilniejszy i z dłuższą gwarancją. Do uznania, czy warto dopłacić.
 3. Akurat tanie Seasonici, Chiefteci, Delty, etc. też nie mają OCP na +12V A do tego grupowa regulacja z konsekwencjami owej. To w zasadzie standard, że jak zasilacz ma jedną linię +12V o mocy bliskiej mocy całkowitej, to nie daje się OCP, bo OPP działa podobnie.
 4. Jak nie znajdziesz w PL i nie chce ci się czekać, to pozostaje je samemu zrobić, albo poprosić znajomego, by takowe zrobił. Nie tylko fizyczne wtyczki są ważne, ale i pinout, by wszystkie przewody +12V/masy się pokrywały z tym, co jest na panelu modularnym. W przeciwnym razie czeka:
 5. Jeśli nie boisz się ryzyka związanego z aukcjami na olx, może być.
 6. LoL, Saper, Pasjans, dowolne gry sprzed czasów DX10.
 7. Jeżeli twórcy gier zaimplementują taką opcję, czyli w praktyce może kilka tytułów na krzyż.
 8. Nie uzyskasz więcej fps w grach. Działać będzie do kopania kryptowalut (na co boom już przemija) oraz compute w określonych aplikacjach użytkowych.
 9. Żeby mechaniczne elementy, jak cewki, nie wibrowały - taki klej może wytłumić ich piszczenie wynikające z wibracji, które często jest irytujące. Choć akurat nie zawsze to działa.
 10. Za drogo w stosunku do możliwości.
 11. Założył je CWT, rzeczywisty producent tego zasilacza.
 12. "Jest napisane". Zdejmowałem setki razy i jakoś mnie nie poraziło :3 Odkręcasz dwie śrubki z tyłu i ściągasz bok - szukaj takiej prostokątnej puszki z kablami i zrób zdjęcie etykiety, albo przepisz, co na niej jest.
 13. LMAO? Te karty to powinny max. 350-400 zł kosztować, no może 450 zł w przypadku R9 380. Za 380 + KW to ja niedawno kupiłem GTXa 670, który jest jeszcze wydajniejszy niż 760.
 14. Pierwsza przejściówka powinna skonwertować sygnał na DVI-I. Skoro tak, oczekuję, że da też sygnał analogowy (ma odpowiednie piny, jeśli tego nie zrobi, jest oszukana) - wtedy prosta przejściówka DVI-I -> VGA wystarczy. Ale to, co jest na drugim zdjęciu, to nie jest przejściówka DVI-I > VGA, tylko DVI-D > VGA, która nie ma prawa działać, bo DVI-D nie ma sygnału analogowego - DVI-D > VGA musi być aktywną konwersją tak jak DP > DVI-I. Porównaj końcówki od strony DVI z obu zdjęć.
 15. Któreś modele GB 1050 miały tryb półpasywny, czyli wentylator nie kręci się w spoczynku. "Informatyk" bzdury plecie, albo karta padnięta (co można zweryfikować na innej płycie), albo coś niedociśnięte było - nietrudno przeoczyć. Płyta ma PCI-E 2.0, a więc karta jest kompatybilna.