szagus

Moderator
 • Zawartość

  11963
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

Ostatnia wygrana szagus w Rankingu w dniu 31 Styczeń

szagus posiada najczęściej lubianą zawartość!

O szagus

 • Urodziny 31.01.1991

Ostatnie wizyty

25771 wyświetleń profilu
 1. Niestety na to pytanie nie umiem odpowiedzieć - za słabo znam się na mikrofonach.
 2. Różnica będzie na pewno, zwłaszcza jeżeli chcesz nagrywać. A czy z Xonara korzystasz do słuchawek albo do głośników? Może rzeczywiście warto dołożyć do mikrofonu USB i wtedy olać temat XLRa. Xonar by został jako źródło dźwięku odtwarzanego.
 3. A ja nie jestem tego pewien. Trzeba by to było sprawdzić, ale z tego co wiem złącze XLR podpięte pod zwykłego minijacka nie będzie działać. Wynika to z innego napięcia, jakie potrzebne jest na XLRze. http://forum.pclab.pl/topic/1067494-Proszę-o-pomoc-jak-podłączyć-XLR-do-komputera/
 4. Obie są dobre, przy czym dx oczywiście jest lepszą kartą. Do tych głośników w mojej ocenie nie warto dokupować dodatkowej karty, da ona bardzo mało.
 5. Z XLR może być problem, bo Xonar nie ma takiego złącza. Nie jestem pewien czy są przejściówki XLR na minijack. W tym układzie wybór zawężałby się do minijacka... Wg mojej wiedzy mikrofonu XLR nie da się prawidłowo podpiąć do takiej karty, ale nie jestem żadnym znawcą mikrofonów.
 6. W tej sytuacji szukałbym czegoś do karty dźwiękowej - będzie na pewno taniej. Xonar nie jest profesjonalnym sprzętem do nagrywania, ale jego jakość jest raczej wystarczająca do amatorki. Obejrzyj sobie: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-mikrofony-do-pc-i-malego-studia/
 7. Zobacz http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2574233.html
 8. Sterowniki musisz znaleźć na stronie producenta płyty głównej, ogólne "realtekowe" ze strony realtek mogą nie działać.
 9. Zobacz czy słuchawki działają poprawnie na telefonie albo na innym komputerze. Jeżeli tak to masz jakiś problem ze swoim komputerem, prawdopodobnie z płytą główną.
 10. http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/
 11. Temat został przeniesiony z Sprzęt komputerowy > Dźwięk do Serwis ForumPC.pl > Kosz
 12. A wcześniej był jaki system?
 13. Czy są to słuchawki na usb?
 14. Jaka to płyta główna? Jaki system? Wygląda na problem ze sterownikami, skoro po ponownym zainstalowaniu przez krótki czas jest ok. Może w międzyczasie robi się jakaś aktualizacja.
 15. Brainwavz Alpha albo Brainwavz Delta.