DamianKr

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Access point dla Xboxa One.

  Ogólnie to teraz nie jest źle. A wysoki transfer się przydaję ponieważ żyjemy w czasach gdzie aktualizacja może zająć ponad 20 gb ;). No i netflix korzysta ze streamingu video.
 2. Access point dla Xboxa One.

  Ok, dzięki za pomoc. Muszę to przetestować żeby się przekonać czy zda to egzamin. Ok, przetestowane i jest progres. Konsola jest podłączona do AP i w testach wychodzi 90 Mbps a rzeczywista prędkość 60Mbps :). Zastanawia mnie czy mogę jeszcze coś ugrać np. przez ustawienie anten w routerze pod odpowiednik kontem lub poprzez ustawienia routera lub AP?
 3. Access point dla Xboxa One.

  Aha, rozumiem. Ale myślisz, że testy które wykonałem przy użyciu laptopa mogą się nie pokrywać z tym co osiągnę przy użyciu AP? Dodatkowo konsola znajduje się jeszcze w komodzie więc pewnie to również tłumi sygnał no i dodatkowo nie będę używać fatalnego wifi w xbox one które nie jest w stanie utrzymać stabilnego łącza. A tak podłączę konsolę kablem, więc myślę że da mi to stabilne łączę. Jak myślisz czy taki odbiornik wifi który znajduje się w AP który podałem będzie lepszy niż przeciętny odbiornik w laptopie lub konsoli?
 4. Access point dla Xboxa One.

  Aha, myślałem, że są dwu zakresowe, dzięki za info. A te tutaj?: 1. https://www.morele.net/access-point-tp-link-re200-691697/ 2. https://www.morele.net/access-point-tp-link-tl-wa901nd-296561/
 5. Witam, Sprawa wygląda tak. Posiadam internet światłowodowy 100 mbps. Internet wyprowadzam do mieszkania poprzez router Asus RT-AC1200G+ na pasmie 2.4 i 5GHz. Konsola jest podłączona na pasmie 5GHz i znajduje się w osobnym pokoju w odległości około 5 metrów. Sama konsola położona jest w komodzie. Problem polega na tym że ten router zakupiłem wczoraj i gdy robiłem testy (szczegółowe testy sieci w ustawieniach) na xbox one to prędkość pobierania wynosi od 50 do 60 mbps (w zależności jak się ustawi antenki na routerze) a siła sygnału to około 80 do 100%. Ale faktyczna prędkość z jaką się pobierała gra z xbox live wynosiła około 5 do 35 mbps i zaznaczam że ta prędkość była dość płynna czyli nie było to stałe 35 mbps tylko skakało z 5 do 35. Z opóźnieniami nie ma problemu w multi gra się przyjemnie.Nie wiem czy router dobrze skonfigurowałem bo się na sieciach zbyt dobrze nie znam, ale mam pomysł żeby dokupić dodatkowy access point repeater np. taki https://www.morele.net/access-point...peater-router-1xwan-lan-1xlan-wrp-300-659808/ i podłączyć go obok konsoli i xboxa podpiąć kablem do access pointa.Zrobiłem już test taki że ustawiłem laptopa obok konsoli, połączyłem się poprzez wifi i udostępniłem konsoli internet poprzez kabel ethernet. Wyniki są niezłe ponieważ prędkości pobierania wynosiłi w granicach 60 do 70 mbps. Jak myślicie, czy pomysł z access pointem się sprawdzi? Czy wyniki będą tak samo dobre jak przy użyciu laptopa? Możecie polecić jakiś sprawdzony AP? Oprócz tego poprzedniego znalazłem jeszcze taki: https://bitcomputer.pl/pl/p/TP-LINK-TL-WA850RE-AP-WIFI-N300-1WAN-EXTENDER/11797 Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.