Nebilet

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam, napiszę krótko aby się nie rozwodzić. Podam może przykład będzie lepiej. Wchodzę na stronę iPKO gdzie robię przelewy. Naciskam panel wyślij potwierdzenie opłaty, trzeba podać adres mailowy i nacisnąć Wyślij. Potwierdza że wysłało. Ale potwierdzenie opłaty trafia na konto mailowe na stronie internetowej a nie do Outlooka. Co może być tego przyczyną bo wszystkie wiadomości trafiają dobrze tylko z iPKO nie trafia do Outlooka tylko na stronę internetowa do skrzynki.
 2. Serdecznie dziękuję za pomoc, ale niestety, w tej przeglądarce także w oknie z filmem z wiadomościami kręcą się cały czas kółka.i logowanie się w niczym nie zmieniło. Chce zaznaczyć że to tylko na tvn24.pl, na innych stronach wszystko działa normalnie Jeszcze jedno pytanie dlaczego nie otrzymuję powiadomień o otrzymanych odpowiedziach tylko muszę zaglądac na strone aby zobaczyc czy ktoś mi odpisał ? Wszystko zaznaczyłem jak trzeba.
 3. Może to naiwne ale zarejestrowałem się na TVN24.PL , przysłali link aktywacyjny i wszystko przebiegło pomyślnie. No i od teraz się zaczęło. Logować mogę się tylko na stronie głównej, widać moją ksywę itp.Ale jak już wejdę na stronę gdzie można dodawać opinie to login znika. Pisze "zaloguj się" lub "załóż konto". Ale nijak nie mogę się zalogować bo mnie ciągle odrzuca bez żadnego komentarza. teraz wracam do strony głównej i widzę że jestem zalogowany. Prowadziłem z TVN24 maile ale nic się do tej pory nie dowiedziałem i nadal nic nie wiem dlaczego tak się dzieje. Może ktoś z Was by wiedział czy może robię coś nie tak, czy to oni blokują moje konto abym nie wyrażał swoich opinii, chociaż to głupie bo opinie ludzi widzę, dlaczego mieliby by mnie blokować ? No ale takie są realia. Czy ktoś spotkał się z takim dziwolągiem ? Załącznik 1 widać mój login. Teraz przejdę do jakiejś strony, np. tej na żółto. Na drugim zrzucie jestem na tej stronie i pisze "Zaloguj się". Moje logowanie zniknęło. No i jak wrócę do zdjęcia pierwszego to login znów będzie. Jestem za głupi o co tu chodzi ?
 4. pestka12 Gdzie w Firefoxie masz zakładkę ustawienia ? Owszem jest zakładka Narzędzia a w niej Opcje i tam masz Ogólne; Wyszukiwanie; Treść; Aplikacje; Prywatność; Bezpieczeństwo; Synchronizacja i Zaawansowane. Nie ma tam w Ustawieniach żadnych powiadomień.
 5. No tak rozumiem ale żeby za każdym razem informować ze jest włączony Adobe Flash ? Przecież w Opcjach przeglądark9i mam ustawione aby za każdym razem włączała ?
 6. Witam serdecznie, nie wiedziałem gdzie napisać więc chyba nie będziecie mieli mi za złe. Otóż moja sprawa to taka ze po otwarciu jakiegokolwiek okna z wiadomością filmową na stronie internetowej pojawia mi się to oto okno. Co z tym zrobić bo informacja brzmi że "wtyczka jest włączona" czy to prawidłowe bo mnie trochę wkurza to ciągłe wyłączanie. Co z tym zrobić i czy to jest prawidłowe ? A pop drugie przy zmianie okien ukazuje się ciągle komunikat czy chcę odbierać wiadomości z tej strony. Nie idzie tego wyeliminować ?
 7. Mam w związku z tym pytanie bo nie mogę tego znaleźć na żadnej stronie w Internecie ani w instrukcji. Czy ten aparat posiada wyświetlacz tzw. Gorilla Glass ? Jeśli nie to co to oznacza ARC Glass ?
 8. Do blokowania reklam ja używam AdblockPlus do tego wczytuje dostępną w internecie listę polską i po wszystkim. Czy Tobie chodzi o filmy w TVN24.pl ? Bo ja też mam z nimi problem jak wyświetla film i po zakończeniu działają w środku ekranu kręcące się kółka. Pisałem do TVN24 już 4 razy ale bez odpowiedzi.
 9. Nie tylko na innej przeglądarce ale na tej samej tylko na innej stronie jest wszystko w porządku.Te kręcące się kółka w czasie odtwarzania jak również i po odtworzeniu ciągle się kręcą, ale kierownictwo ( lub kto tam siedzi ) mają mnie głęboko gdzieś bo pisałem do nich na kontakt razem z dzisiejszym mailem cztery razy i nic, nawet się nie odezwali.
 10. No cóż nowszej wersji nie będzie już bo zaczyna się koniec wspierania Firefoxa. To była jego ostatnia wersja, mogą się pojawić jakiś mało istotne poprawki ale to już koniec wsparcia. A to jest bardzo dziwne że filmiki włączają się w HD i nie buforują bo u mnie chodzą normalnie. Jedyne co sie pogorszyło dla mnie to przeglądanie filmików w TVN24.pl pojawiają się tam na ekranie cały czas kręcące się kółka i to wkurza, lecz myślę ze to wina samego TVN. Co prawda pisałem do nich 3 lub 4 razy ale się nie odezwali. Pobierz najnowszy flash i zainstaluj od nowa.jest to wersja 25.0.0.127
 11. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć dlaczego w trakcie trwania wideo i już po obejrzeniu wirują kropki dookoła obrazu ? Co to właściwie ma być ? Pisałem trzy razy na kontakt 24.pl ale mi nie odpisano. To wkurza człowieka jak patrzy na wstawkę wideo a tu mu przed oczyma na środku ekranu wirują kropki.Na innych stronach mogę spokojnie obejrzeć wiadomość filmową tylko na tej stronie ciągle wirują kropki i to nawet po zakończeniu odtwarzania
 12. Uaktualnij do Firefox ESR wersja 52.0 Daję głowę że będziesz zadowolony
 13. Jestem pewien bo miałem zainstalowane i nic z tego nie wykrywał certyfikatów ani jeden ani drugi, wykrywa ( na szczęście jeszcze Firefox) Jeśli już jestem przy głosie, to zaznaczyłem i wpisałem swój adres mailowy, czy powiadomienia o odpowiedziach nie przychodzą na pocztę tylko trzeba wchodzić na stronę ? Bo sam widzisz napisałeś godzinę temu i wreszcie wszedłem i mówię sobie moze jest odpowiedź i jest ale skąd mam wiedzieć skoro nie ma powiadomienia np. na Outlooka ? W innych forach jest.
 14. No niestety jeszcze Windows XP Proffesional. Ale na Windowsie 7 czy 10 dzieje się tak samo, nie wykrywa certyfikatów dlatego nie uruchomi mi żadnego programu np. do przelewów pieniędzy jak iPKO, czy ENERGA gdzie co miesiąc podaję stany licznika od prądu itp. Na razie używam Firefoxa z którym ( oprócz mulenia chociaż wgrałem sobie 52.0 escr) chodzi o wiele wiele szybciej. Czy Sea Monkey jest podobny do zwykłej Mozilli ?
 15. Dlaczego np. w Firefoxie nie mam problemów z logowaniem się do iPKO lub też do PGNIGE itp a w Chrome nie wyświetla mi certyfikatów więc nie mogę robić żadnych przelewów , w Zakładce ENERGA nie mogę podawać stanu licznika prądu itp. ? Nie ma certyfikatów i blokuje mi strony co zrobić bo Firefox chodzi coraz wolniej a wiem ze już nie będzie miał wsparcia.