Nebilet

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Płyty CD "Omega"

  Tak nie pisałem że w komputerze nie gra, gra. Ale ja nagrywam do odtwarzacza w samochodzie. I w samochodzie wszystkie nagrane płyty, Verbatim, płyty rodzaju Kaufland Sony i inne grają poprawnie i to bardzo. Ale ani jedna z płyt Omega nie zadziałała na odtwarzaczu w samochodzie. Napisałem odtwarzacz szukał płyty szukał i wreszcie się wyłączył i wypluł płytę na zewnątrz. Co nie zdarzało się na innych żadnych używanych płytach przeze mnie.
 2. Mam taki problem, może niewarty zawracania głowy ale jednak opiszę. Zakupiłem w sklepie 10 płyt CD marki OMEGA . Nie było by w tym nic nadzwyczajnego bo nieraz nagrywałem takie płyty i chodziły. Jednakże z tych dziesięciu płyt wyrzuciłem dziesięć płyt gdyż odtwarzacz ich nie znalazł. Co się działo, ano to że odtwarzacz szukał płyty szukał i nie znalazłszy wyłączył się sam i wysunął płytę na zewnątrz. Tak się działo z wszystkimi dziesięcioma płytami. Nie mogłem ich reklamować gdyż już nie miałem rachunku ich zakupu. Zdziwiło mnie jednak to że na naklejce koperty widniał taki oto napis. " "wszystko dla biura i szkoły i adres mailowy indeks.s.c@wp.pl " i nie wiadomo kto te płyty wykonał. Napisałem na ten adres i odpisali że ta partia na pewno była wykonana w MBI. Te same utwory nagrałem na Verbatimach i odtwarzacz gra aż podskakuje. Ale Omegi z tego co pamiętam nie były takie najgorsze. Nagrywałem z prędkością 8 x i myślę że nie za szybką. Powiedzcie co w ogóle o tym myślicie ? Nagrywarka bardzo dobra bo inne płyty nagrywa znakomicie i odtwarzacz odtwarza., czyżby to była taka partia Omegi ? Ale żeby aż 10 na 10 było do niczego ? Może mi ktoś pomóc i napisać z jaką prędkością nagrywać na CD utwory ?
 3. Mam zainstalowany licznik prądu dwutaryfowy Sagemcom CX 1000 - 6 S i teraz mam pytanie bo może ktoś będzie wiedział i mi powie. Są tam zainstalowane trzy kolory diody w jednej. Zielony ; czerwony i pomarańczowy. Normalnie codziennie świeci się dioda czerwona, lecz zauważyłem że od kilku dni świeci się przeważnie zielona , co chwilkę zmieniając kolor na pomarańczowy. To tak do wiadomości. Moje pytanie brzmi może ktoś będzie wiedział co oznaczają poszczególne kolory świecącej diody ?
 4. Witam, mam program do 12 kamer na lotnisko w Gdańsku przesłane mi przez firmę która tymi kamerami zarządza. Ale dzisiaj jak chciałem włączyć kamerę to na 12 uruchamia się jedna, dwie, na reszcie pisze "Wystąpił błąd podczas ładowania identyfikatora strumienia nie znalezionego na serwerze" Nie wiem od czego to zależy bo gdyby nie można było oglądać to wszystkie, ale nie dwie czy jedną a reszty nie. Mam załadowany JWPlayer Oczywiście z kamerami na nim jadę. Są jeszcze kamery Wideo.js oraz Wowza Player ale na tych nie chodzi. Jedynka dla przykładu pokazałem że ta chodzi a dwie pod spodem wyświetlają komunikat. Pisałem do firmy ale się nie odzywają. A szkoda bo lubię popatrzeć na samoloty. Czy jest inny sposób aby to chodziło ?
 5. Witam, piszę w imieniu córki. Przedwczoraj jeszcze chodził bez zarzutu. Córka pojechała z dziećmi do Gdańska na jeden dzień. Wieczorem wróciła więc już nie włączała go, na drugi dzień ( czyli dzisiaj ) chciała go włączyć i klapa. Tak jakby w ogóle nie działał przycisk POWER. Wyjęła baterię i włączyła na zasilacz, na moment się uruchamia ( dosłownie sekundy ) i wyłącza. I tak się zastanawia czy czasami nie duchy grały w niego podczas ich nieobecności. To oczywiście żart, ale jak wyjechała nikt go nie włączał nikt go nie dotykał a już się nie włącza. Napisała do mnie SMS że jakby coś chciało się naprawić ale to trwa zbyt krótko żeby cokolwiek przeczytać. Może macie jakiś pomysł co to może być ? Nie zapytałem o rodzaj laptopa ale to chyba nie takie istotne bo laptop to laptop
 6. Jakie ustawić porty POP i SMTP

  Niestety jest to samo, ten sam komunikat. A może dla poczty fm jest zupełnie inne ustawienie ? Bo tu widzę ustawienia dla poczty Interia. Czy to jest jedno ustawienie ?
 7. Oprócz office 2011 mam jeszcze Outlook Express z którego także chciałbym nieraz wysyłać wiadomości ale jest jedna rzecz. Outlook odbiera wiadomości ale nie wysyła pisząc "Błąd serwera 554" i że jeden z odbiorców został odrzucony przez serwer. Mam w związku z tym prośbę. Mam skrzynkę na poczta.fm jakie tam ustawić POP i SMTP aby wiadomości wychodziły ? Dziwne że program odbiera wszystkie wiadomości a nie można wysłać ani jednej.
 8. Antywirus na XP

  Człowieku mam XP już kilkanaście lat, wszystkie łatki które dotąd wyszły były instalowane. I powiem Ci szczerze że przez ten okres czasu nie złapałem żadnego wirusa ani nic podobnego więc antywirus spełnia swoją rolę. Wiem że to już trup ten XP ale bo już nic na niego nie wychodzi, ale antywirus nadal na pewno spełnia swoją rolę mimo iż to jest XP.
 9. Antywirus na XP

  Może mi ktoś podpowie jaki ściągnąć darmowy antywirus na system XP, mam Kingsofta ale nie działa update i nie mogę ściągnąć aktualizacji.
 10. A odinstalowałeś starego ? Bo żeby zainstalować nowszą wersje trzeba najpierw odinstalować starą. Masz program do odinstalowywania tego Flasha ?
 11. Problem że ściąganiem plików

  I tak mam zaznaczone a mimo to za każdym razem pojawia się ta tabelka gdzie muszę zaznaczyć "Zapisz plik" oraz SMPlayer ( domyślny) Przecież jeśli mam zaznaczone że ma zapisać na pulpit to ma zapisać na pulpit dlaczego więc pojawia się tabelka a w środku napis SMPlayer ( domyślny ) ?
 12. Cześć, wybacz  że piszę znowu, ale dałeś mi kiedyś namiar na osobę z Forum odpowiedzialną za techniczną stronę forum. Chodziło mi o to że nie przychodzą do mnie powiadomienia o nadchodzących wiadomościach a nie mogę tego wątku znaleźć na forum. Owszem dochodzą wiadomości na Outlooka ze dostałem odpowiedź ale tylko jeśli napiszę na PW z forum żadna nie dochodzi i nie wiem czy osoba jakaś odpowiedziała na mój post czy nie i muszę specjalnie się logować i odnaleźć swój wątek aby zobaczyć czy ktoś mi odpowiedział.  Przyznam że jest to dla mnie ciut uciążliwe takie ciągłe wchodzenie na Forum i logowanie się , poszukanie wątku i zobaczenie że nikt mi nie odpowiedział. Możesz mi jeszcze raz dać adres do tej osoby ? Proszę

 13. To muszę chyba uaktualnić wszystkie mapy, bo nie uaktualniałem na razie nie były mi potrzebne. Dzięki.
 14. Jak czytałem polski dystrybutor wprowadził na rynek nowy smartfon z dwoma aparatami i niezłą reszta. Bo jak wyczytałem w specyfikacji ma on 2 GB RAM i 16 GB pamięci. Mam w związku z tym pytanie co w smartfonie jest ważniejsze ( bo ja mam 4 GB RAM i 16 GB Pamięci a mimo to mam problemy z obsługą np. GPS jest to aparat LG K10 K420N ) pamięć RAM czy ogólna pamięć aparatu ? Na co należy zwracać uwagę kupując smartfona na pamięć RAM czy na Pamięć aparatu aby nie mieć problemów ogólnie z pamięcią jak już pisałem z GPS. Okazuje się że mam zbyt mało pamięci gdy jadę na GPS.
 15. Mam, a raczej do dzisiaj miałem program w komputerze pod nazwą Telegram do komunikacji z rożnymi ludźmi. Wpisywało siię tam numer swojego telefonu komórkowego i dostawało się SMS z kodem numerowym który wpisywało się i ukazywały się ikony osób z którymi mamy kontakt. Ale od dzisiaj mam problem bo jak wpiszę numer swojej komórki występuje błąd ( załącznik 2 ) i nie mogę się zalogować do programu czy ktoś miał podobny problem bo sądzę ze wielu z Was korzysta z tego programu ?