Nebilet

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Jak i gdzie ustawia się jej rozdzielczość drukowania ? Bo o co mi chodzi, chodzi mi o to że niedawno drukowałem list przewozowy syna dla kuriera i tam są kody kreskowe. To niestety ale kurier musiał spisywać liczby spod kodu bo drukowało jakby jedną wielką czarną plamę. Tam gdzie były odległości ciut większe od kreski do kreski było to widać ale tam gdzie kreski były blisko siebie wyszły czarne plamy ( kwadraty ).
 2. Mam program do ściągania plików TB7.pl. Jeśli ściągam pliki o małej wielkości to ściągają się od razu , ale np. Filmy to pojawia się ta tabelka gdzie muszę zaznaczyć "zapisze plik". Dawniej ściągało się od razu przechodząc do tej strzałki, teraz muszę zaznaczyć w tabelce że chcę ściągnąć. Co prawda nieraz pisze że mogę to ustawić w programie Firefox ale nie mogę znaleźć takiej opcji. Nie jest to co prawda uciążliwe ale trzeba za każdym razem zaznaczać ze chcę plik zapisać co robiło do tej pory automatycznie. Właśnie tak jak pokazałem na 1 załączniku.teraz za każdym razem muszę zaznaczyć że chcę ściągnąć. Gdzie w programie Firefox jest opcja do ustawiania aby pominąć tą tabelkę ? No bo jak napisałem nieraz ukazuje się informacja że można to ustawić w Firefoxie. No i czy w ogóle istnieje. Tak jak pisałem dawniej od razu pliki do ściągnięcia przechodziły automatycznie tak jak na załączniku ( bez tytułu 2 )
 3. Witam, co się dzieje że nie dostaje powiadomienia o odpowiedzi na Outlooka a na stronie internetowej mojej skrzynki jest powiadomienie ? Przecież to logiczne że jeśli na skrzynce na stronie internetowej jest to powinno być i w Outlooku prawda ? Patrzyłem w ustawienia wszystko mam ustawione jak należy.

 4. Na tym urządzeniu nie ma z innymi żadnego problemu. To też jest smartfon LG. Z innymi ma kontakt smsowy nawet córka wysłała jej smsa ze smartfonu córki swojej i doszedł a od niej nie dochodzą w ogóle. Córa dzwonić do zony może ale SMS nie dochodzą od niej. Wybacz już syn zrobił. Po prostu nie wiem jakim sposobem zona to zrobiła ( sama nie wie ) ale dała kontakt SMS z córka do SPAMU.. Nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje.
 5. Jeśli można zadać jeszcze jedno pytanie. Poprzedni smartfon oddałem żonie bo jej się zepsuł i kupiłem nowy, właśnie LG K10 K420N. I mam w związku z tym pytanie. Chodzi o SMS. Wszyscy mogą się do niej dostać w postaci napisania smsa tylko nie córka. Do niedawna mogła do zony pisać ostatnio od jakiś 4 dni nic od córki nie dochodzi. Syn jest w tym dość dobry więc skontrolował żony aparat i jest wszystko w porządku, ja pisałem i doszło, syn pisał i doszło itp. Lecz od córy nic nie dochodzi żadna informacja. Prosiłem aby odinstalowała kontakt żony i zainstalowała od nowa. Napisała potem do mnie że wysłała do żony SMS a on i tak nie doszedł. Cóż to może być, bo jednak do mnie pisze i ja odbieram, czemu do żony nic nie dochodzi ? Moze mi ktoś pomóc ? I na koniec , mam włączone powiadomienie o odpowiedziach z Waszego forum ale nic nie przychodzi do mnie, dzisiaj wszedłem bo przypomnaiłem sobie że napisałem, inaczej bym nie wiedział że miałem odpowiedź, co jest nie tak ?
 6. I mam w związku z tym pytanie, jak zwiększyć i czy się da zasięg sieci, bo gdzie tylko jestem ( a u córki 7 km od Torunia mam dwie trzy kreski ) bo nie mam więcej jak trzy kreski na pięć możliwych ?
 7. Ja przywracanie systemu zrobiłem sobie przy pomocy programu Acronis True Image Home i do tego wkładam płytę z odpowiednim programem który zrobiłem za pomocą tego programu i startuję z płyty. Przywróci Ci cały system od nowa. Lecz na początku musisz zrobić sobie na którejś z partycji nie używanej przez system tzw Backup. Ikonka nazywać się będzie MyBackup
 8. Moze ktoś mi doradzi jaki zainstalować antywirus do tego smartfona. Pytam dlatego bo syn ma taki sam i miął Avire ale strasznie mu muliła system ?
 9. Chciałem zainstalować Javę na system XP i przeglądarkę Firefox, jednakże nie da rady bo platforma już nie jest wspomagana. Czy koniecznie muszę instalować Javę czy system obejdzie się bez niej ? A jak udało mi się zainstalować to w Firefoxie w zakładce Narzędzia/ Dodatki był na czerwono i pisało że jest narażony na ataki.
 10. Witam, napiszę krótko aby się nie rozwodzić. Podam może przykład będzie lepiej. Wchodzę na stronę iPKO gdzie robię przelewy. Naciskam panel wyślij potwierdzenie opłaty, trzeba podać adres mailowy i nacisnąć Wyślij. Potwierdza że wysłało. Ale potwierdzenie opłaty trafia na konto mailowe na stronie internetowej a nie do Outlooka. Co może być tego przyczyną bo wszystkie wiadomości trafiają dobrze tylko z iPKO nie trafia do Outlooka tylko na stronę internetowa do skrzynki.
 11. Serdecznie dziękuję za pomoc, ale niestety, w tej przeglądarce także w oknie z filmem z wiadomościami kręcą się cały czas kółka.i logowanie się w niczym nie zmieniło. Chce zaznaczyć że to tylko na tvn24.pl, na innych stronach wszystko działa normalnie Jeszcze jedno pytanie dlaczego nie otrzymuję powiadomień o otrzymanych odpowiedziach tylko muszę zaglądac na strone aby zobaczyc czy ktoś mi odpisał ? Wszystko zaznaczyłem jak trzeba.
 12. Może to naiwne ale zarejestrowałem się na TVN24.PL , przysłali link aktywacyjny i wszystko przebiegło pomyślnie. No i od teraz się zaczęło. Logować mogę się tylko na stronie głównej, widać moją ksywę itp.Ale jak już wejdę na stronę gdzie można dodawać opinie to login znika. Pisze "zaloguj się" lub "załóż konto". Ale nijak nie mogę się zalogować bo mnie ciągle odrzuca bez żadnego komentarza. teraz wracam do strony głównej i widzę że jestem zalogowany. Prowadziłem z TVN24 maile ale nic się do tej pory nie dowiedziałem i nadal nic nie wiem dlaczego tak się dzieje. Może ktoś z Was by wiedział czy może robię coś nie tak, czy to oni blokują moje konto abym nie wyrażał swoich opinii, chociaż to głupie bo opinie ludzi widzę, dlaczego mieliby by mnie blokować ? No ale takie są realia. Czy ktoś spotkał się z takim dziwolągiem ? Załącznik 1 widać mój login. Teraz przejdę do jakiejś strony, np. tej na żółto. Na drugim zrzucie jestem na tej stronie i pisze "Zaloguj się". Moje logowanie zniknęło. No i jak wrócę do zdjęcia pierwszego to login znów będzie. Jestem za głupi o co tu chodzi ?
 13. pestka12 Gdzie w Firefoxie masz zakładkę ustawienia ? Owszem jest zakładka Narzędzia a w niej Opcje i tam masz Ogólne; Wyszukiwanie; Treść; Aplikacje; Prywatność; Bezpieczeństwo; Synchronizacja i Zaawansowane. Nie ma tam w Ustawieniach żadnych powiadomień.
 14. No tak rozumiem ale żeby za każdym razem informować ze jest włączony Adobe Flash ? Przecież w Opcjach przeglądark9i mam ustawione aby za każdym razem włączała ?
 15. Witam serdecznie, nie wiedziałem gdzie napisać więc chyba nie będziecie mieli mi za złe. Otóż moja sprawa to taka ze po otwarciu jakiegokolwiek okna z wiadomością filmową na stronie internetowej pojawia mi się to oto okno. Co z tym zrobić bo informacja brzmi że "wtyczka jest włączona" czy to prawidłowe bo mnie trochę wkurza to ciągłe wyłączanie. Co z tym zrobić i czy to jest prawidłowe ? A pop drugie przy zmianie okien ukazuje się ciągle komunikat czy chcę odbierać wiadomości z tej strony. Nie idzie tego wyeliminować ?