gralfoneq

Użytkownik
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Ale to nie jest zawsze, czasem mi się tak dzieje, czasem nie... Czasem jak włączę chrome jest ok, czasem nie, czasem i bez chroma się jebie.
  2. W sumie to najgorzej jest jak oglądam jakiś livestream na youtube czy twitchu, aczkolwiek dzieje się to również gdy mam wyłączonego chroma, więc nie wiem czy to jest przyczyna :/ a co do wtyczek to w sumie flash player, mam jeszcze adblocka wgranego, a poza tym to świeży chrome, więc nie wiem.
  3. mniej więcej tak to wygląda, chrome zjada, ale wiadomo zawsze zjadał sporo, natomiast nie jest to 8gb...
  4. W odpowiedzi na twoje pytanie załączam screen, pozdrawiam
  5. Witam, ostatnimi czasy borykam się z problemami z moim dość nowym laptopem (ma około 2 miesięcy). Jakiś czas temu zaczął się wieszać, tzn ma lagi podczas przeglądania internetu itp. Zauważyłem, że gdy to się dzieje wskaźnik ramu w menadżerze urządzeń wariuje, zużycie 200-300mb, a pokazuje, że wykorzystuje 95% zasobów (mam 8gb ram). Ktoś podpowie co się dzieje? Mam windows 10. Załączam screena z menadżera, z góry dzięki za każdą pomoc i pozdrawiam P.S. Dodam, że zrobiłem test ramu i wszystko w porządku, a nawet jeżeli zużycie jest normalne (przy starcie komputera) to i tak ze wskaźników wynika, że mam ok. 2,5Gb ramu(?), dziwne to dla mnie troszkę :/