zuchor

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Mam zamiar kupić laptopa na którego mogę przeznaczyć 1200 zł ale miło będzie jak się zmieszczę w kwocie 1000 zł. Laptop ma być przeznaczony do przeglądania internetu od czasu do czasu używanie Worda, Youtube oraz sporadycznie oglądanie filmów. Na oku mam 3 laptopy. Hp 15-R100rw - lombard 820 zł Laptop lenovo 110 - sklep 1200 zł Lenovo 100s 14ibr - sklep 950 zł
  2. Naprawa czy nowy zasilacz?

    Myślałem tutaj o jakimś serwisie który się zajmuje naprawą zasilaczy. Ale bardziej mnie interesuje doświadczenie innych z naprawionymi zasilaczami, czy wszystko było ok.   Już wiem co zrobię kupię nowy zasilacz i nie będę ryzykował z naprawianiem. Szkoda reszty podzespołów.    Może zapytam tutaj jaki zasilacz wybrać żeby nie spamić tematami. OCZ 700 (poprzedni zasilacz) wybrałem bo w przyszłości chciałem wymienić parę podzespołów i wydaje mi się ,że dużo słabszy wystarczy. Sprzęt: Procesor: AMD x4 965 (Phenom II x4 black edition) + standardowe chłodzenie z boxa Płyta główna: M5A78L-M LE Ramy: DDR3 4GB 1333 mhz  Karta graficzna: Geforce GT 220  Dysk: Segate barracuda 500gb    Nic nie było podkręcane.
  3. Witam, Jakieś dwa dni temu miałem problem z zasilaczem ,mianowicie podczas odpalania komputera wywalało mi korki w domu. Gdy chcę podłączyć sam zasilacz do prądu wywala korki. Jest to zasilacz OCZ 700W Modxstream-pro. Na szczęście reszta podzespołów działa jak należy. Nie jestem pewny czy warto go naprawiać (czytałem ,że po naprawie zasilacz może nie działać jak wcześniej i przy następnej awarii mogą paść wszystkie podzespoły) czy kupić nowy.