539

Użytkownik
 • Zawartość

  2301
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana 539 w Rankingu w dniu 11 Listopad 2014

539 posiada najczęściej lubianą zawartość!

O 539

Ostatnie wizyty

12061 wyświetleń profilu
 1. Układ rodzinny, umowa, sztama. To moze być idea. Handelek za coś ,taki deal dorosłych przekonuje. Najlepiej abyś stworzył im potrzebę takiego Ciebie jakiego w danym momencie pragną, no i żeby to coś nie kosztowało Cie zbyt dużych wyrzeczeń. Niekiedy wystarczyć moze , iż np przyrzekniesz, a co za tym idzie jako młody człowiek honoru przyrzeczenia dotrzymasz i przestaniesz strzelać z procy w sąsiada Sąsiad przestanie przychodzić i zawracać głowę rodzicom prezentując im nowe siniaki procy Twojego autorstwa, dzielnicowy odpocznie , a Ty pograsz sobie w spokoju na nowym kompie wprowadzając przy okazji w świat dorosłych idee ,ze nie wszystko jednak stracone Mówiąc jednak całkiem serio, spójrz czego mogą oczekiwać od Ciebie rodzice i postaraj się wypracować kompromis między ich oczekiwaniami a Twoją potrzebą nowego komputera. Musisz się jednak do tego rzeczowo przygotować, dorośli to lubią Niezbędna będzie lista modernizacji komputera ze wstępnym kosztorysem i lista modernizacji ich potomka. Jak dobrze pójdzie powinno zadziałać.
 2. Mam x61 i bardzo sobie cenię. W moim konfigu (chłodzi podkręconego i74790K) wypadł lepiej jak Noctua NH-D15 , która tez posiadam. U mnie kraken posłużył do modyfikacji chłodzenia kompa. Pompę mam ustawioną na sztywno na max i jest cicho, a wentylatory 2x 140 mm Noctua NF-A14 podpiąłem pod sterowanie płytą. Daje mi to najlepsze rezultaty w dziedzinie kontroli układu chłodzenia. Układ montażowy został zmodyfikowany i procesor jest chłodzony na goły rdzeń z pominięciem IHS procesora. Temperatury są bardzo przyzwoite, a chłodzenie ciche.
 3. Ja w 1 ani 2 nie grałem więc nie wiem. Zacząłem od Andromeda i jakoś fajnie mi się gra. W 1 i 2 Grała moja żona.
 4. Mass Effect Andromeda. Szczerze to jak na mój gust SUPER GRA. Obecnie gra moja żona, ja tylko patrze , ale jak skończy z chęcią się wezmę za ten tytuł.
 5. Natury Panowie nie oszukacie. Substytuowanie, marność i tanie placebo.
 6. Biedne te dzisiejsze dziewczyny oj biedne. Jak nie jeden łazi z jakim spalonym zasilaczem to drugi z jakimś programatorem biosów i świata poza tym nie widzą. A Marysie...cóż, marzą niespełnione o świecie pełnym wrażliwych, szarmanckich, wpatrzonych w nie młodzieńców. Smutna rzeczywistość..oj Panie smutna...spalony zasilacz, niezaprogramowana kość biosu i niespełniona Marysia. Dramat. Ja w Waszym wieku jak bym pizdną ten zasilacz, na programator bios nawet bym nie spojrzał, patrzyłbym na Marysie i z lubością zatonął w jej ramionach.
 7. Dobra dobra..meritum...... co z Marysią ???
 8. szynszylku to ,ze kombinujesz pod górę, w lewo, na prawo i w dół to już się przyzwyczaiłem. Tym razem w duecie z Twoim lękiem przemawia jakieś dziwactwo. Po co Ci te cuda..no po co Może w te wakacje(moze na dłużej jak wakacje :)) spotkasz jedynie Tobie pisaną Marysie Złoto......ustą, to moze na jakiś czas przejdzie Ci ta komputerowa kombinatorka poplątana z partyzantką. Natomiast Marysia..... Marysia ma tyle zacnie ciekawych guziczków, ze jak się puścisz w obroty z programatorem to będziesz miał co wnukom opowiadać .
 9. Znam te psy i przyznaje są urocze.
 10. Landy psiak, jednak z kilku powodów nie dla mnie.
 11. raczej tak ale nie wariatem z natury
 12. Dołujące jest to ,ze strasznie się dziś czuję A wszytko to wyżej to taka forumowa paplanina Hyde Park- treści dla zabicia czasu i szeroko rozumianego hobby i relaksu. Chodzi mi po głowie przyjaciel pies. Dowiedziałem się jednak ,ze moja ulubiona rasa psów niestety żyje około 6 lat co mnie przeraziło. Zwróciłem na te psy uwagę niedawno i bardzo mnie zauroczyły. Aktualnie przyglądam się dość bacznie:
 13. Straszne to są nieświeże flaki w barze , a gra pasowała Ci chyba bardzo. To strasznie mi się podoba etc, dziś nikogo nie dziwi i spływa do nas z każdej strony, lecz moje spojrzenie jest takie jak wyżej. Straszne są niektóre panie bez makijażu, zupa mleczna w przedszkolu i wiele innych. Z drugiej jednak strony co jednemu straszne drugiemu pięknem w oczach i nie tylko staje. Skoro jesteśmy przy strasznościach właśnie zakupiłem: http://www.filmweb.pl/videogame/The+Evil+Within-2014-684111 I tu śmiało, nie żałujmy sobie. Klimat gry jest straszny, otoczenie przepełnione makabrą. Co dalej..tego nie wiem, jeszcze nie grałem Zapowiada się kawał mrocznej przygody. Mam tylko nadzieje ,że nie będzie groteskowo i kiczowato tylko naprawdę strasznie...i makabrycznie
 14. Żona właśnie gra w Singla BF1 i muszę przyznać ,ze jest niesamowity.
 15. No i stało się Dostałem od żony piękne wydanie BF1 co robić trzeba pograć.