MasterYoghourt

Ekspert
 • Zawartość

  3783
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O MasterYoghourt

 • Urodziny 18.11.1980

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  linux, wirtualizacja, sieci, cisco, hardware, serwery, technika wojskowa, gry, taniec

Ostatnie wizyty

12431 wyświetleń profilu
 1. Chyba załącza się jakaś kombinacja. Zmień klawisz dla kucania i sprawdź ponownie.
 2. Wyczyść ciasteczka, pliki tymczasowe, przeglądarki. Jeśli dalej nic, zobacz jak net chodzi na innej przeglądarce, np takiej: http://www.seamonkey.pl/
 3. Podany dysk jest na NVMe, a szybkości są podane 3GB/2.4GB. Taka płyta nie powinna mieć żadnych problemów z obsługą dysków na NVMe: https://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-b250m-d3h-b250-ddr4-hdmi-displayport-dvi-d-vga-microatx-975995/ Czemu zasilacz jest bez sensu ? Na dane będzie zwykły dysk talerzowy 1TB. SSD jest mały bo ceny dysków o takich parametrach są duże. 250GB dysk z odczytem rzędu 3GB/s to wydatek około 600pln. Ale faktycznie masz racje, 120GB pupska nie urywa. To wielkość tylko na system, przeglądarkę i gry. Wszystko inne musi być na drugim dysku.
 4. Zwykle nic nie będziesz musiał robić. Podłącz nowy komputer, włącz i wszystko powinno działać.
 5. Orange nie dał ci routera ?
 6. Tak, bez problemu. Wejdź sobie na youtube i wpisz taką frazę: gtx 1060 battlefield 1
 7. Tutaj masz listę dysków SSD na slot M.2, posortowany według ceny: https://www.morele.net/komputery/dyski-i-nosniki-danych/dyski-ssd-518/,,,,,,,p,0,,15252O1083559/1/ Spójrz, że przy każdym dysku piszą szybkości odczytu i zapisu. Pierwszy dysk z góry WD Green, ma 540MB na sekundę odczyt i 430MB zapis. Teraz przejdź to piątego dysku od końca na tej liście Corsair MP500. Kosztuje prawie 200pln więcej, ale zobacz jakie prędkości osiąga. Aha, bym zapomniał, te dyski są bliskie osiągania tych prędkości. Pytanie, na które sam musisz sobie odpowiedzieć: chcę tani i wolny, czy droższy i prawie 6 razy szybszy ? Te dyski mają format 2280, upewnij się że jest zgodny z twoim slotem M.2 (za pewne tak). 2280 oznacza 22mm szerokości i 80mm długości.
 8. Obszerny artykuł na ten temat: http://kryptopolonia.info/truecrypt-wymagania-bezpieczenstwa-i-srodki-ostroznosci/
 9. Jaki komunikat się wyświetla ? Odinstaluj i zainstaluj ponownie grę.
 10. Pokaż co masz zainstalowane w Dodaj-Usuń Programy.
 11. Fallout skończył się na drugiej części.
 12. Moim zdaniem, winą jest bezprzewodowe połączenie obydwu routerów.
 13. Są Linuksy, które nie musisz instalować, tylko odpalasz je z płytki. Ściągasz obraz płytki takiego Linuksa, np z torrentów: http://cdimage.debian.org/debian-cd/current-live/amd64/bt-hybrid/debian-live-8.7.1-amd64-gnome-desktop.iso.torrent Wypalasz obraz na płycie. Wchodzisz w program do nagrywania i wybierasz opcję wypal obraz płyty. Wskazujesz na ściągnięty obraz. Następnie uruchamiasz komputer by startował z płytki. Jak się uruchomi Linuk, to odpal przeglądarkę i zobacz czy działa.
 14. Jeśli lubisz fabułę to polecam obydwie części Knights of The Old Republic. Gierka leciwa ale miodna że hej. W podobnym klimacie gierka Jade Empire. Poza tym świetna fabuła i ciekawe rozwiązania w grze The Walking Dead: Season one.