Bish

Użytkownik
 • Zawartość

  350
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Bish

Ostatnie wizyty

1497 wyświetleń profilu
 1. Ale jak wygląda ten problem? Sieć znika? Sieć pada? Ktoś zostaje wyrzucony? Niska prędkość przesyłu, czy co w końcu? Jakiś błąd wywala?
 2. Jeżeli laptop, to podaj dokładny model. Jeżeli stacjonarka, to podaj dokładny model karty sieciowej (masz to podane na papierach gwarancyjnych, jak nie masz, to musisz rozkręcić blaszaka, wyjąć kartę i na niej jest podany dokładny model). Jaki system operacyjny?
 3. tp link tl wn721n nie wykrywa sieci

  A sterowniki zainstalowałeś?
 4. Witam Od dłuższego czasu męczę się aby skonfigurować tą wtyczkę aby na stronie pojawiło się tylko i wyłącznie: tytuł przycisk dodania multimediów recaptcha przycisk wysłania Ktoś wie jak z domyślnej formy usunąć textarea? Link do wtyczki: https://pl.wordpress.org/plugins/frontend-uploader/#description Pozdrawiam
 5. Windows 10 problem "Kontrola konta użytkownika"

  Kolejno: menu start > wklep "panel sterownia" > enter > konta użytkowników > tutaj możesz zmienić uprawnienia
 6. A jak godzina wygląda w BIOSie? Też przestawiona?
 7. Windows 10 problem "Kontrola konta użytkownika"

  Na dole masz napisane: Aby kontynuować, wpisz nazwę użytkownika i hasło administratora. Więc tak, musisz mieć uprawnienia admina.
 8. Zwolnione gry przez NVIDIA

  GeForce Experience posiada wbudowane g**no do optymalizacji gier. G**no, ponieważ jest to jakaś kpina. Odinstaluj Experience i zainstaluj czyste sterowniki. Jeżeli chcesz, w opcjach możesz wyłączyć optymalizację gier i sobie to zostawić.
 9. Bateryjka BIOSu? Wymieniana kiedyś była? Ustaw sobie godzinę na sztywno, tzn wyłącz automatyczne pobieranie godziny i ręcznie zmień.
 10. Usuwanie pozycji z panelu sterowania

  Kliknij PPM na klucz rejestru Uninstall i klik na eksportuj, następnie zapisz plik na pupicie, otwórz go w edytorze tekstu i znajdź tam nazwę programu. Gdy już znajdziesz, przykładowo MitiTool Parition Wizard 10 wygląda tak: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{05D996FA-ADCB-4D23-BA3C-A7C184A8FAC6}_is1] "Inno Setup: Setup Version"="5.5.9 (u)" "Inno Setup: App Path"="C:\\Program Files\\MiniTool Partition Wizard 10" "InstallLocation"="C:\\Program Files\\MiniTool Partition Wizard 10\\" "Inno Setup: Icon Group"="MiniTool Partition Wizard 10" "Inno Setup: User"="Bish" "Inno Setup: Selected Tasks"="desktopicon" "Inno Setup: Deselected Tasks"="" "Inno Setup: Language"="english" "DisplayName"="MiniTool Partition Wizard Free 10.2.1" "UninstallString"="\"C:\\Program Files\\MiniTool Partition Wizard 10\\unins000.exe\"" "QuietUninstallString"="\"C:\\Program Files\\MiniTool Partition Wizard 10\\unins000.exe\" /SILENT" "Publisher"="MiniTool Solution Ltd." "URLInfoAbout"="http://www.partitionwizard.com" "HelpLink"="http://www.partitionwizard.com" "URLUpdateInfo"="http://www.partitionwizard.com" "NoModify"=dword:00000001 "NoRepair"=dword:00000001 "InstallDate"="20170716" "EstimatedSize"=dword:0001209d "sEstimatedSize2"=dword:00011fc7 Musisz dodać prawie na samym początku w nawiasie kwadratowym myślnik, wtedy ma to wyglądać tak: [-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{05D996FA-ADCB-4D23-BA3C-A7C184A8FAC6}_is1] Takie coś zapisujesz z rozszerzeniem *.reg -taki plik uruchamiasz i akceptujesz komunikat o dodaniu do rejestru. W ten sposób usuwasz całe klucze.
 11. Microsoft Visual C++ 2005

  Przy tym błędzie klikasz na "YES" i coś się dzieje?
 12. Drugie, niezależne konto użytkownika.

  Może być Win10, nie robi to różnicy. Musisz je zainstalować raz jeszcze. Jeżeli chcesz instalować na tej samej partycji, to nie tylko programy znikną, ale i stary system. Drugi system zainstalowany na innej partycji nie ma wpływu na stary system. Dajmy na to, masz partycję c: d: e: -partycja c: jest systemowa, partycja d: oraz e: użytkowa. Możesz albo sformatować jedną partycję użytkową i na niej zainstalować drugi system, albo możesz wydzielić miejsce na następną partycję f: na której zainstalujesz system. A co z tymi poradnikami jest nie tak? System instaluje się jak każdy inny, jedyną różnicą jest wybór partycji innej niż systemowa podczas instalacji. Cały praktycznie proces instalacji polega na klikaniu "dalej". Poza tym nie ma takiego czegoś jak instalacja pod jakimś systemem. To co masz teraz zainstalowane nie ma wpływu na instalację drugiego systemu Poza tym, następnym razem użyj małpy (@) i nazwa użytkownika, jeżeli chcesz bym dostał powiadomienie, że w ogóle coś pisałeś, bo teraz z nudów przeglądałem tematy i na to trafiłem.
 13. Bluetooth przestaaje działac po restarcie

  Przestaje działać, czyli co? Nie wykrywa urządzenia? Znika z menadżera urządzeń? Jest w zasobniku ale nie wykrywa niczego? Trzeba od nowa instalować sterowniki? Opisz dokładnie o co chodzi.
 14. [300] Router obsługujący pasmo 5gz

  Router Netis WF2780 AC1200 DualBand Gigabit 5dBi -sam posiadam jegomościa i powiem szczerze, że jestem zaskoczony. Za trzema ścianami full zasięg (-50dBm). W przypadku TP-LINK TL-WR841N (tak, wiem, crap) było ledwo -80dBm, lub zrywało połączenie po dwóch ścianach. Dodatkowo, jeżeli już naprawdę masz problem z zasięgiem, to nie lepiej kupić repeater?
 15. Czerwone paski

  Masz możliwość podłączenia monitora do innego kompa, lub kompa do innego monitora?