Bish

Użytkownik
 • Zawartość

  249
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Bish

Ostatnie wizyty

1297 wyświetleń profilu
 1. Co to za gra? Program został napisany pod system WinME czyli Windows Millennium Edition -to jest system sprzed 17 lat. Jako że został tak dawno napisany, to jeżeli go odpalisz na systemie Win10, nie dziw się, że program wariuje. Windows 3.11 jest to windows który został wydany 25 lat temu. Uruchom instalator w trybie zgodności z Windows 98/Me (PPM na instalator ->właściwości -> zgodność ->uruchom ten program w trybie zgodności z).
 2. Chodzi Ci o sam program Origin?
 3. Przenosząc grę na inną partycję, która jest z aplikacji origin, z automatu nie będzie ona działać, ponieważ origin, który jest wymagany do działania tej gry nie wie gdzie ta gra się znajduje... Tutaj masz klik po kliku pokazane jak zmienić lokalizację gier, ale będziesz musiała je przeinstalować.
 4. Partycja recovery, to partycja na której znajduje się kopia systemu. Gdy coś się spieprzy, to z partycji recovery są przywracane pliki. Masz laptopa czy stacjonarkę? Masz zainstalowanego Windowsa 10?
 5. Jaka to gra? Wcześniej pousuwałaś pliki, aby zwolnić miejsce pod grę? Kopiowanie plików gry z jednej partycji na drugą może się skończyć niepowodzeniem ale nie musi, to już zależy od gry. Wyskakuje jakiś błąd, cokolwiek? Jaki system?
 6. Z tego co dobrze jeszcze kojarzę, to nie. Procki siódmej generacji działają na Win10... Jeżeli chodzi Ci o ich "szpiegowanie", to można to wyłączyć.
 7. Kiedy ostatni raz reinstalowany system? Masz partycję recovery? Masz system na jakimś nośniku (USB, DVD)?
 8. To zmień nazwę folderu \Steam\SteamApps\common (sam folder common) na inną, wtedy folder powinien zostać, albo zrób jego kopię.
 9. Przecież Ci napisałem co masz zrobić
 10. No to teraz w ogóle już nie wiem jakim cudem doszło do spalenia. Zasilacz nie jest z czarnej listy, a go właśnie obstawiałem :/
 11. Ściągnij sobie starszą wersję steam, która Ci działała normalnie
 12. http://www.dell.com/support/article/pl/pl/pldhs1/sln130608/how-to-manually-reinstall-windows-7-on-a-dell-computer?lang=en -instrukcja
 13. Reinstal steama był?
 14. Ze zdjęć za wiele nie wynika, bo jest ok. Jaki zasilacz? Marka i model?
 15. A teraz trochę to uporządkować trzeba: Z zasilacza pod molex podpinasz ten kabel: Biała wtyczka to molex, go wpinasz pod zasilacz, czarny to zasilanie sata, go wpinasz pod dysk. To jest kabel do transferu danych: Tutaj bez różnicy, jeden wpinasz pod płytę główną, drugi w dysk. Koniec filozofii. Teraz bym poprosił, byś zrobił zdjęcia, co gdzie podpiąłeś, bo sam jestem ciekaw jak Ci się udało spalić dysk.