cinomatic

Moderator
 • Zawartość

  9732
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Ostatnia wygrana cinomatic w Rankingu w dniu 20 Luty

cinomatic posiada najczęściej lubianą zawartość!

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Opolskie

Ostatnie wizyty

23844 wyświetleń profilu
 1. Możesz wszystko sformatować. Pamiętaj tylko że wszystkie dane stracisz. Jak to zrobić... a mianowicie kolega wyżej napisał.
 2. Szukaj za 400-500 zł procka z i5 4/5 generacja + płyta główna. Kupisz zestaw taki w granicach 600-650 zł. spokojnie. No i zasilacz to kolejna istotna rzecz do wymiany.
 3. koło 2300 zł w częściach możesz wyciągnąć tyle co kolega wyżej podaje
 4. Temat został przeniesiony z Sprzęt komputerowy > Karty graficzne do Zestawy komputerowe > Sprzęt komputerowy > Wycena sprzętu komputerowego Napisz jak to dokładnie model tego laptopa?
 5. Kupowanie pamięci w tej cenie jest nieopłacalne. Szukaj kości używanych w granicach 150 zł spokojnie znajdziesz. Nawet kupując CL9 nie odczujesz żadnej różnicy względem CL8
 6. Wszystko w zależności od tego czy chcesz inwestować w części używane chociażby nawet. Realnie musisz wymienić zasilacz. Tutaj powinieneś się liczyć z kosztem ok 150 zł. Później możesz mierzyć w płytę główną i procesor (np. 4/5 generację Intela) - tutaj będzie największy skok wydajności.do ceny. (ok. 600 zł ) Pamieć RAM masz więc możesz je zostawić. Zostaje Ci jakieś 350 zł na kartę graficzną + to za co uda Ci się sprzedać Twoją grafikę (ok 50 zł) oraz płytę główną i procesor (ok. 130 zł) Realnie można tutaj założyć że będziesz miał ponad 500 zł więc można mierzyć w np. w Radeona R9 280X lub GTX960 4GB
 7. ok 1000-1100 zł
 8. Temat został przeniesiony z Sprzęt komputerowy > Karty graficzne do Serwis ForumPC.pl > Kosz
 9. Temat został przeniesiony z Sprzęt komputerowy > Karty graficzne do Serwis ForumPC.pl > Kosz
 10. Punkt 2.5 naszego prostego i chyba zrozumiałego dla większości użytkowników Regulaminu ForumPC.pl mówi jasno: "Zabronione jest zakładanie takich samych tematów w kilku działach forum. Powtarzające się wątki będą kasowane a ich autor może dostać ostrzeżenie."
 11. pewnie jeszcze nie napisałeś a już narzekasz... W takim razie użyj przypadkowe kable z którymi to różnie może być. W razie problemów mamy do tego dział - Awarie komputerów. - do którego nie życzę żebyś trafił.
 12. Będziesz podkręcał czy nie? BO jeżeli nie to lepiej zainwestować w znacznie lepszego procka, a płytę główną na chipsecie H/B + oczywiście pamięć.
 13. Najlepiej mieć oryginalne kable. LEpiej nie podpasowywać kabli z innych zasilaczy. Napisz maila do Andreasa z chiefteca, może ci pomoże. Oczywiście o ile będzie sens kupować te kable i nie będą jakieś mega drogie. andreas@chieftec.eu
 14. Mam procka do sprzedania z zygnatury jakbyś chciał (na gwarancji oczywiście) i pamięć RAM 8GB Więc zabraknie Ci tylko płyty głównej a i tak wyjdzie taniej niż wyżej Youki podlinkował Ale to tak na marginesie
 15. jaki zasilacz i jaki procesor w komputerze?