Tomek Interset

Użytkownik
 • Content count

  61
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Tomek Interset

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.interset24.pl/

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Opole

Recent Profile Visitors

4,071 profile views
 1. Nie ma to jak wypowiedź eksperta Poradnik dostępny dla wszystkich, każdy może sam ocenić. Pozdrowienia
 2. Odnoszę wrażenie, że nie raczyłeś się zagłębić i oceniasz po okładce. Poradnik omawia szczegółowo każdy aspekt składania komputera łącznie z montażem poszczególnych elementów. Wystarczy przewinąć pierwszą stronę do dołu, by zobaczyć spis treści. Zapraszam do lektury.
 3. Jak złożyć komputer. Poradnik użytkownika.

  Poradnik znajduje się pod adresem: http://www.mamkomputer.info/jak-zlozyc-komputer/ dostęp online oczywiście darmowy, wejdź i poczytaj. Zachęcam do lektury, komentowania, zadawania pytań. Wszystko na łamach naszego poradnika komputerowego: http://mamkomputer.info Pozdrawiam Tomek Interset
 4. Poradnik Photoshop krok po kroku

  Poradnik znajduje się pod linkiem: http://www.mamkomputer.info/poradnik-photoshop-wstep/ Dostęp online oczywiście darmowy, wejdź i poczytaj. Zachęcam do lektury, komentowania, zadawania pytań. Wszystko na łamach naszego poradnika komputerowego: http://mamkomputer.info Pozdrawiam Tomek Interset
 5. Musisz zdaje się mieć aktualny system. Pobierz i zainstaluj wszystkie dostępne aktualizacje (nie pamiętam, która odpowiada za tę ikonkę)
 6. Wypadało by przeanalizować takiego bluescreena, tu masz sposób: http://www.mamkomputer.info/bluescreen-jak-poradzic-sobie-z-bledami-bsod-na-blekitnym-ekranie-windows/   Napisz, co Ci wyjdzie.
 7. Jeśli chcesz pomocy, poproś grzecznie a nie przeklinaj. 
 8. Dziękuję. Będziemy nad nim pracować.
 9. Jeśli mogę coś jeszcze dodać, zrób te skanowania w trybie awaryjnym. Pozdrawiam.
 10. Zdarza się, że tracimy nasze pliki zapisane na dysku lub nośnikach danych. Jesteśmy narażeni, z różnych powodów na utratę całych partycji lub katalogów. Co zrobić, gdy nie posiadamy kopii tych danych. Z pomocą przychodzi nam oprogramowanie, które skanuje nasz nośnik w poszukiwaniu utraconych danych oraz potrafi je w całości lub pewnej części przywrócić. Na czym polega przywracanie danych? Jak przywrócić utracone pliki i partycje? Jakich programów użyć? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w naszym poradniku, w którym prowadzimy za "rękę", krok po kroku przez cały proces odzyskiwania. Poradnik online jest dostępny bez żadnych opłat pod linkiem: http://www.mamkomputer.info/odzyskiwanie-danych-teoria-niezbedna-do-zrozumienia-procesu/ Zachęcam do lektury, komentowania, zadawania pytań. Wszystko na łamach naszego poradnika komputerowego: http://mamkomputer.info Pozdrawiam Tomek Interset
 11. Więc może jest problem z kontrolerem usb? Wejdź do menegera urządzeń, usuń kontroler usb i wszystkie komponenty, restart. Poszukaj aktualizacji sterowników usb dla Twojej płyty głównej i je zainstaluj.
 12. Wirus? Przeskanuj, najlepiej kilkoma skanerami w trybie awaryjnym. Rozumiem, że nie tylko w przeglądarce ale w każdym innym programie w którym się pisze.
 13. Jak podłączona jest myszka do komp?
 14. Przeanalizuj tego bluescreena. Jak to zrobić, znajdziesz odpowiedź tutaj: http://www.mamkomputer.info/bluescreen-jak-poradzic-sobie-z-bledami-bsod-na-blekitnym-ekranie-windows/
 15. Tak to prawda, zaczynamy od podstaw. Poradnik, jak wspomniałem, będzie rozwijany, więc z czasem poruszymy bardziej złożone kwestie.