x-kom hosting

Blokada wejścia na stronę?

Luu
utworzono
utworzono

Witam

Mam prostą stronę na którą zagląda max 30 osób i chce żeby tak pozostało.

Potrzebuje jakiegoś skryptu żeby go wstawić.

Najbardziej zależy mi na czymś takim:

Przed wejściem na stronę osoba musi wpisać swój login i hasło.

Najlepiej żeby dane konto było przypisane tylko do jednego IP. Zmienne IP żeby tego nie obejmowało. (Ewentualnie jak nie ma takiego czegoś to się obejdzie.)

Przyjmę wszystkie propozycje prostych i rozbudowanych skryptów.

Pozdrawiam.

ponulaczek
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie trzeba robić żadnych kont jeśli chcesz wykorzystać do tego adresy IP.

Wklej na początku strony:

<?php $adresy[0] = '222.166.66.78';$adresy[1] = '235.236.42.89';$adresy[2] = '235.236.42.26';if (!in_array(getenv("REMOTE_ADDR"),$adresy)) header("Location: http://kupa.pl");?>

Tylko adresy sobie zmień. Możesz pododawać ile chcesz, nawet 30. Powinno działać.

Edytowane przez ponulaczek
Luu
komentarz
komentarz

A w przypadku zmiennych IP?

  • 3 miesiące później...
pawelek99992
komentarz
komentarz (edytowane)
<?php$adresy[0] = '222.166.66.78';$adresy[1] = '235.236.42.89';$adresy[2] = '235.236.42.26';if (!in_array(getenv("REMOTE_ADDR"),$adresy)) {if (isset($_POST['login'])) && isset($_POST['haslo'])) {$hasla[0] = 'pierwszehaslo';$hasla[1] = 'drugehaslo';if (!in_array($_POST['haslo'],$hasla)) {die("Zle haslo!");};} else {die("Formularz HTML!");};};?>

Ulepszenie tamtego kodu.

Może nie działać, bo nie sprawdzałem.

// To może najpierw sprawdź, później zobacz kiedy był ostatni post i trochę pomyśl!

// Benkowik

Edytowane przez benkowik
Pouczenie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.