x-kom hosting

Jak sprawdzić chipset karty graficznej ?

pako86
utworzono
utworzono

Z założenia mam Radeona HD 4870, w windowsie pokazuje jedynie tylko, że jest to karta z serii 4800, jak sprawdzić dokładnie jaki sie ma chipset ?

Machur
komentarz
komentarz

http://www.benchmark.pl/zestawienie_gpu.html tam wybierasz swoją karte i wszystko wiesz.

RV770XT <- nazwa czipsetu.

pako86
komentarz
komentarz

Nie o to mi chodziło, nie chce sprawdzić wydajności karty tylko jaką mam karte, w pierwszym poście wydaje mi się napisałem jasno jaki mam problem. Chce sprawdzić jaki mam chipset w mojej karcie graficznej (nie wydajność, nie porównać, tylko model). Windows XP pokazuje tylko, że moja karta to ATI Radeon HD 4800 Series. Jak sprawdzić dokładnie chipset, bo powinienem mieć 4870, a nigdzie tego nie pisze, chyba że nie powinno i nigdy nie pisze, nie wiem, nie znam się na sprzęcie. Sprawdzałem programem Everlast i jest tak samo tylko pisze jaka seria karty, a nie chipset.

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz

Programem Everest sprawdzisz wszystko o swoim kompie.

Carlsberg
komentarz
komentarz

Ja proponuję GPU-Z

Tam będą bardziej dokładne informacje :D

Machur
komentarz
komentarz

ja Ci nie kazałem sprawdzac wydajnosci Twojej karty, tylko zrozumiałem ze chodzi Ci o nazwe chipsetu.

Zle zrozumiałem, więc tak jak wyzej GPU-z

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.