x-kom hosting

problem z geforce 7300gs

mietek941
utworzono
utworzono

witam, mam problem z moją kartą nvidia geforce 7300gs (win xp sp2).Problem polega na tym,że

dopuki nie zainstaluje sterowników do karty graficznej wszystko działa ok tylko że nie moge

grać itp. natomiast gdy zainstaluje sterowniki z oryginalnej płyty lub strony, próbowałem

dziesiątek sterowników i żadne nie działają.gdy zainstaluje sterowniki po krótkim czasie

komputer sie zawiesza i samoczynnie resetuje.kolega mówił mi żebym zainstalował

detonatory ale też nie działa. PROSZĘ O POMOC.

tazman
komentarz
komentarz

A jakie masz obecnie stery, możliwe że będziesz musiał zainstalowac jakieś starsze, skoro winda automatycznie ląduje własne i jest ok, to zainstaluj starsze, jakiego masz directa ?

mietek941
komentarz
komentarz

dostałem płytke ze sterami razem z kompem i na niej jest też direct 9c i dopóki ich nie zainstaluje jest ok a temperatura z zainstalowanymi wynosi 58-60 stopni

tazman
komentarz
komentarz

grzeje się, spróbuj zainstalować nowe stery do chipsetu płyty głównej

FataL21
komentarz
komentarz

Jeżeli jest to silent, to jest to normalna temp.

mietek941
komentarz
komentarz

jakieś tam stery instalowałem ale może dałbyś mi linka do tych steró tu masz lina do fotki z nazwą płyty głównej

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 91e25.html

aaa i nie wiem oco chodzi z tym silentem

damib
komentarz
komentarz
aaa i nie wiem oco chodzi z tym silentem

czyli chlodzenie pasywne bez wiatraczka ;) (sam radiator)

mietek941
komentarz
komentarz

karta ma swój wiatraczek a w całym komputerze są 4 i teraz zdjąłem obudowe ale nie wiem czy to wina temperatury.Gdzieś czytałem, że to może być wina zasilacza ja mam :ls-60 10A 250v~ longwell

jestem załamany próbowałem już chyba wszystkiego !!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.