x-kom hosting

explorer wywołuje błąd

szukajek
utworzono
utworzono

ludzie co ja mam robić

co za draństwo format nawet strzeliłem a to dalej się dzieje

dziwna sprawa

owszem zrobiłem tak jak pisze w pomocy dałem go do zapobiegania wykonywaniu zadań

ale on wtedy się dowierza co jakiś czas i zamyka wszystkie foldery i programy systemowe

co jest dosyć uciążliwe jak pracujesz na paru otwartych podfolderach a tu nagle wszystko znika

nie idzie usunąć nie używanych plików bo pojawia się info iż są one używane przez "kogoś innego"

co z tym fantem zrobić

już mnie głowa boli i nie daje rady

scren

http://s4.zapodaj.net/66951681.jpg.html

szukajek
komentarz
komentarz

"djarta" pisze iż logi są czyste

tymczasem problem jest gorszy niż przed formatem odświeżanie następuje co kilka minut

a z wyłączeniem DEP zapobieganie wykonywaniu zadań

wygląda to tak że cały system sie zawiesza na długą chwile i bez resetu się nie obejdzie działaja tylko programy pozasystemowe typu winamp czy torenty ale jak się na nich spróbuje wykonać jakąś operację to też odmawiają posłuszeństwa

co ciekawsze wszystkie foldery zmieniają sie jako tylko do odczytu

i nie da się ich usunąć chyba ze po restarcie czasem sie uda

foldery pliki wszystko :|

Psycholandia
komentarz
komentarz

Ściągnij program Everest i podaj mi temperatury podzespołów.

No i podaj konfig komputera.

szukajek
komentarz
komentarz

mam eweresta :)

jaka konfiguracje?

Pole	WartośćWłaściwości czujnika	Typ czujnika	ITE IT8712F  (ISA 290h)Stwierdzono otwieranie obudowy	TakTemperatury	Płyta główna	43 °C  (109 °F)Procesor	32 °C  (90 °F)Aux	55 °C  (131 °F)SAMSUNG SP2504C	[ TRIAL VERSION ]Wartości napięć	Napięcie rdzenia procesora	1.18 V+3.3 V	3.20 V+5 V	5.03 V+12 V	[ TRIAL VERSION ]
Pole	WartośćKomputer	Typ komputera	Wieloprocesorowy komputer PC z interfejsem ACPISystem operacyjny	Microsoft Windows XP ProfessionalDodatek service pack systemu operacyjnego	[ TRIAL VERSION ]Internet Explorer	7.0.5730.13 (IE 7.0)DirectX	4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)Nazwa komputera	SZUKAJEK-2218AANazwa użytkownika	AdministratorDomena logowania	[ TRIAL VERSION ]Data / Czas	2008-11-02 / 19:18Płyta główna	Typ procesora	DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz (14 x 200)Nazwa płyty głównej	Asus P5VDC-TVM SEMikroukład płyty głównej	VIA P4M890Pamięć fizyczna	[ TRIAL VERSION ]DIMM1: Nanya M2Y51264TU88B0B-37	512 MB DDR2-533 DDR2 SDRAM  (5-4-4-12 @ 266 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)  (3-3-3-9 @ 200 MHz)DIMM3: Nanya M2Y1G64TU8HB0B-37B	[ TRIAL VERSION ]Typ BIOS'u	Award (09/12/06)Port komunikacyjny	Port komunikacyjny (COM1)Port komunikacyjny	Port komunikacyjny (COM2)Port komunikacyjny	Port drukarki ECP (LPT1)Ekran	Karta wideo	VIA/S3G UniChrome Pro IGP  (64 MB)Akcelerator 3D	VIA/S3G UniChrome ProMonitor	Samsung SyncMaster 206BW/MagicSyncMaster CX206BW (Analog)  [20" LCD]  (H9XPC09310)Multimedia	Karta dźwiękowa	ESS Technology ES1938/ES1941/ES1946 Solo-1(E) Sound CardKarta dźwiękowa	VIA AC'97 Enhanced Audio ControllerMagazyn	Kontroler IDE	Kontroler VIA Bus Master IDEKontroler IDE	Standardowy podwójny kontroler PCI IDEDysk fizyczny	SAMSUNG SP2504C  (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)Dysk fizyczny	Sony USB   HS-CF Card USB DeviceDysk fizyczny	Sony USB   HS-MS Card USB DeviceDysk fizyczny	Sony USB   HS-SD Card USB DeviceDysk fizyczny	Sony USB   HS-SM Card USB DeviceNapęd dysków optycznych	TSSTcorp CD/DVDW SH-S182M  (DVD+R9:8x, DVD-R9:8x, DVD+RW:18x/8x, DVD-RW:18x/6x, DVD-RAM:12x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)Status dysków SMART	OKPartycje	C: (NTFS)	[ TRIAL VERSION ]D: (NTFS)	60000 MB (58734 MB wolne)E: (NTFS)	80003 MB (15723 MB wolne)F: (NTFS)	83462 MB (2027 MB wolne)Rozmiar całkowity	[ TRIAL VERSION ]Urządzenia wejściowe	Klawiatura	Standardowa klawiatura 101/102 klawisze lub Microsoft Natural Keyboard PS/2Mysz	Mysz zgodna z PS/2Sieć	Podstawowy adres IP	[ TRIAL VERSION ]Podstawowy adres karty (MAC)	00-18-F3-22-D6-EFKarta sieciowa	Karta Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC  (10.1 [ TRIAL VERSION ])Karta sieciowa	WAN (PPP/SLIP) Interface  (91.2 [ TRIAL VERSION ])Urządzenia zewnętrzne	Kontroler USB1	VIA VT8237 USB Universal Host ControllerKontroler USB1	VIA VT8237 USB Universal Host ControllerKontroler USB1	VIA VT8237 USB Universal Host ControllerKontroler USB1	VIA VT8237 USB Universal Host ControllerKontroler USB2	VIA VT8237 USB 2.0 Enhanced Host ControllerUrządzenie USB	Masowe urządzenie magazynujące USBDMI	DMI: producent BIOS'u	Phoenix Technologies, LTDDMI: numer wersji BIOS'u	P5VDC-TVM SE ACPI BIOS Revision 0104DMI (system): producent	System manufacturerDMI (system): nazwa	System Product NameDMI (system): numer wersji	System VersionDMI (system): numer seryjny	[ TRIAL VERSION ]DMI (system): identyfikator UUID	[ TRIAL VERSION ]DMI (płyta główna): producent	ASUSTeK Computer INC.DMI (płyta główna): nazwa	P5VDC-TVM SEDMI (płyta główna): numer wersji	1.XXDMI (płyta główna): numer seryjny	[ TRIAL VERSION ]DMI (obudowa): producent	Chassis ManufactureDMI (obudowa): numer wersji	1111DMI (obudowa): numer seryjny	[ TRIAL VERSION ]DMI (obudowa): metka środka trwałego	[ TRIAL VERSION ]DMI (obudowa): typ	Desktop CaseDMI (pamięć): całkowita liczba / liczba wolnych gniazd	4 / 2Problemy i Sugestie	Problem	Jest tylko 2% wolnego miejsca na dysku F:.

moze byc ?

to chyba nie z przegrzania zresztą nie wiem :\

dziekuje za twoja pomoc

Psycholandia
komentarz
komentarz
Problemy i Sugestie

Problem Jest tylko 2% wolnego miejsca na dysku F:.

Oczyść trochę ten dysk, żeby zwolnić miejsca więcej. Za mało miejsca na dysku często uniemożliwia stabilną pracę komputera.

szukajek
komentarz
komentarz

no co ty dajesz co ma dysk f do dysku c ?:>

mogę oczyścić ale wątpię żeby to coś dało

hej hej a moze serwice pack 3 ???

pomoglo by ?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Zainstaluj SP3, nic nie stracisz, a czasem ten dodatek rozwiązuje błędy.

szukajek
komentarz
komentarz

nie pomoglo skanowanie nod aniavastem tez nie wykazalo wirusow

kaspersky posprzątał

Virus.Win32.Daum.a

i wszystko działa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.