x-kom hosting

OC Breakers - temat główny

mis456
utworzono
utworzono

Tu piszemy wszystko na temat naszego teamu w hwbot.org

PS: Proszę o przyklejenie

Według mnie przydała by sie jakaś sygnaturka która pomogła by bardziej rozreklamować nasz team na forum.

Sonido
komentarz
komentarz

Może taka? ;)

Na hwbot macie do wyboru w options/signature

Oczywiście jest to rozwiązanie tymczasowe, bo powinniśmy pomysleć nad czymś "swoim", ale jak narazie myślę, że wystarczy.

Nie wiem tylko dlaczego nie dodaje moich wyników. W nocy wrzucałem nowe marki do teamu i w dalszym ciągu 0 punktów. Nie wiem jak oni to w końcu naliczają i aktualizują.

mis456
komentarz
komentarz

Punktów sie nie dostaje za bycie w pierwszej setce i tysiącu. jestem 427 w sisoftSandra i żadnego punktu nie dostałem

Można tam zgłaszać nie swoje wyniki?

webber
komentarz
komentarz

Nie swoje to znaczy? Jeżeli masz na myśli wyniki z np. kompów kolegów to oczywiście, że tak.

Edit:

W nocy wrzucałem nowe marki do teamu i w dalszym ciągu 0 punktów. Nie wiem jak oni to w końcu naliczają i aktualizują.

Może po prostu masz za słabe wyniki żeby dostać punkty? :P Sporo ludzi ma 8800GTS więc nabicie sobie nim punktów za 3DMarka jest dość trudne. Ja w tym tygodniu będę miał jeszcze 2 kompy więc postaram się coś zarobić :)

Gość
komentarz
komentarz

Zaraz wyciagne Rive 128 (A jak znajdę to TNT2 Ultra) :D coś mi się wydajne że tylko nieliczni mają te karty.

Gość
komentarz
komentarz

Może wypadało by zrobić w 1 poście jakieś FAQ na temat hwbot?

EDIT: :jupi: jak mi się uda, to może niedługo będzie złotko :) muszę tylko kogoś przekonać :P

mis456
komentarz
komentarz

TO czekam na propozycje pytań jakie mogą być umieszczone w FAQ

PS: ja zoabczę jak daleko pójdą moje pamiątki. Skoro jak się spalą to i tak się nie skapna to nie ma nic do stracenia. Podobnir z grafiką zobaczę ile pójdize. ALe tu już będę uważał

Sonido
komentarz
komentarz

A może nie zaliczają tych wyników, bo chyba trzeba dobrze mieć udokumentowane tzn. nie wystarczy screen z samym wynikiem jak to miało miejsce np. u nas w rankach na forum, a tak jak jest tam w przykładowym screenie, na którym znajduje się 3d mark, orb, cpu-z, gpu-z.

Sam już nie wiem.

mis456
komentarz
komentarz

Przy zgłaszaniu ejst napsiane co jest wymagane a co nie i jest przykładowy screen

webber
komentarz
komentarz

Sam screen wystarczy bo ostatnio wynik wrzucałem 5 dni temu i uznali.

Gość
komentarz
komentarz

@Seba: Nie za każdy wynik są punkty, patrzyłem na twoje wyniki i jesteś >100 w kategorii 8800GTS 320mb, punkty dostaje najlepsza 20.

Sonido
komentarz
komentarz

No więc pewnie dlatego. W takim razie popróbuję z wPrime i SuperPi. Może tu się coś wywalczy.

Dzięki za info ;)

mis456
komentarz
komentarz

Ostatnio dałem kompa z pracowni komputerowej. DOstałem 0.2 pkt. następnym razem, jak mi się uda, dam więcej wyników!

Sonido
komentarz
komentarz

Jakieś dziwne te ich naliczanie :o

Jestem 46 w SuperPi i 40 w wPrime'ie i dalej 0 pts.

mis456
komentarz
komentarz

Z sprzętu tylko pierwsza 20 dostaje punkty

Sonido
komentarz
komentarz

Z tego Athlona już nie wycisnę więcej. Aby do wakacji i zmiana na Penryna.

Chyba czas odkurzyć starego P4 1.5GHz i zakupić suchy lód ;)

mis456
komentarz
komentarz

Skandal!

Widzieliście jak mój profil wydepilowali? Wszystkie 3d marki usunęli a także superpi 32M!

Wszystko jeszcze raz muszę robić.

Ehh

EDIT:

Ale pisze Benchmark results: 14 (submitted online or scanned and authenticated)

To o co chodzi?

Gość
komentarz
komentarz
Widzieliście jak mój profil wydepilowali? Wszystkie 3d marki usunęli a także superpi 32M!

Mi też 3DMarki poszły :/

EDIT: Pisze przy naszych wynikach "niewystarczająca weryfikacja do rankingu" tylko nie wiem dlaczego :/

Sonido
komentarz
komentarz

Bo wraz z wynikiem musicie podać jeszcze screena z GPU-Z. Tak jak jest to w przykładowym screenie, zaznaczone na czerwono jest obowiązkowe do zaliczenia wyniku.

mis456
komentarz
komentarz

Dopiero jak kliknąłem na to zdjęcie to mi się to wyślwietliło. Ehh czyli jeszcze raz muszę robić testy. Trudno, dodam z czasem

Sonido
komentarz
komentarz

A po co od nowa? wrzuć na jednego screena i dorzuć tylko z oddzielnego screena GPU-Z.

edit @ 15:34

Wiecie może który test trzeba odpalić w PiFast'cie? Bo tam full tych opcji, cyferek i nie wiem co wybrać, a na hmbot nie znalazłem jakiejś instrukcji, który test biora pod uwagę.

Z góry dziękówa ;)

Gość
komentarz
komentarz

Po koleji wpisujesz:

0

0

10000000

1024

0

Narmer
komentarz
komentarz

Dlaczego wam wyniki usuwają? Bo je zgłaszam do moderacji... typowe dla Polaków, nie czytacie zasad. Jak się ich nauczycie i zrozumiecie jak poprawnie robić wyniki i je dodawać to będziecie dostawać punkty...

Jak czegoś nie wiecie chętnie wam podpowiem.

Pozdrawiam,

Narmer

btw. Żeby nie bawić się z PiFastem wystarczy ściągnąć wersje hexus_pifast - i po kłopocie.

Sonido
komentarz
komentarz

No więc narmer, ja mam pytanie skoro jesteś taki pomocny:

Jak zmienić sygnę w swoim pro? Bo jak ustawiłem tą z OCX to już się jej (mimo niby możliwości) nie da zmienić.

Poza tym pytanie odnośnie przyznawanych punktów: w jakich rankingach i od którego miejsca sa przyznawane?

Narmer
komentarz
komentarz

Jak się nie da. Masz przecież link po wyborze sygnatury i podmieniasz go z tym co masz teraz. Chociaż może jest coś zablokowane czy poprawiają znowu, nie sprawdzałem.

Wyniki masz punktujące za hardware (czyli dany sprzęt jaki testujesz - GPU lub CPU) oraz global. Za hardware masz jak mieścisz się w 20 najlepszych wynikach za ten sprzęt w danej kategorii, np jesteś 15 w SupePI1M za Anthlona 3700+ San Diego to masz za to jakieś punkty, im więcej wyników w danej kategorii tym więcej punktów za lepsze miejsce. A punkty za global jak sama nazwa wskazuje badane są po twoim najlepszym wyniku w danej kategorii, czyli np ze wszystkich testów w SuperPI1M ze wszystkich procków jakie przetestowałeś, jeśli dany najlepszy wynik mieści się w globalnych wynikach wszystkich użytkowników to także dostaje się za to punkty itd Można o tym poczytać na HWBocie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.