x-kom hosting

Brak ikony avasta w zasobniku systemowym

Lucas_21
utworzono
utworzono

Mam pytanie. Co się mogło stać jeżeli nie mam od 2 dni na pasku zadań tej obracającej się niebieskiej ikonki z avasta. ??? Czy jeżli jej tam nie ma to nie ma ochrony ???

//panowie - ta dyskusja chyba nie dotyczy wyboru antywirusa

//przenoszę do osobnego tematu

//vocativus

nitro07
komentarz
komentarz

a możesz Avasta uruchomić z menu start ?

Sean
komentarz
komentarz

dodaj skrót do autostartu powinno działac jak należy ... jak sam uruchamiasz avasta to są te ikony ?

Lucas_21
komentarz
komentarz
dodaj skrót do autostartu powinno działac jak należy ... jak sam uruchamiasz avasta to są te ikony ?

No i tak zrobiłem, ale uruchamia mi sie cały porgram Avast scan a ja chce mieć ten regenerator czy jak to sie nazywac. Sa dwie ikony jedna od głównego programu a druga jest zawsze na pasku zadań ten osłona, ikonka którą sie obraca i tego własnie niema. Weszłem do PF do folederu Avast, ale tam tego też nie widze :/ `

Sean
komentarz
komentarz

odinstaluj avasta ... wyczysc rejestr zainstaluj jeszcze raz (najlepiej pobierz z innego zródła)

Lucas_21
komentarz
komentarz
odinstaluj avasta

Tak zrobiłem i działa :)

I wykryło dużo wirusów. I jeden z nich w System Volume i nie działa mi ustawienie głośności na " Fn f10, f11, f12" on/off głos, ciszej, głośniej. Mam laptop. Więc moje niestety kolejne pytanie czym usunąć te wirusy, bo to chyba przez nie nie działają mi te fukcje głosu. Musze wchodzić w Głośność >> Otwórz regulacje głośności, a tak poprostu robiłem zawsze tymi klawiszami co pisałem...

Sean
komentarz
komentarz

no to wklej logi :) najpierw z Hijackthis... tylko zaloz temat

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.