x-kom hosting

System nie chce się zamknąć

Ache
utworzono
utworzono

Witam!

Otoz postawilem system na nowo NLitem, i komp mi sie czasem nie chce wylaczyc, ani zrestartowac. Musze go resetem traktowac, albo wylaczac svchosta zeby wyskoczylo okienko ze "za minete zostanie wylaczony komputer.." jest to losowe, czasem sie wylaczy normalnie czasem wogole, po svchostie zawsze..

//nie używaj caps locka

//nazwa tematu mało precyzyjna

//vocativus

A43vil
komentarz
komentarz

Moze warto naprawić partycję ? Pierwszy raz się z takim czymś spotykam.

dar55
komentarz
komentarz

tutaj masz co to jest svchost http://support.microsoft.com/kb/314056/pl :D

gdyby nie to że możesz tak kompa wyłączyć to stawiałbym na bad sectory , sprawdzić niezaszkodzi

Ache
komentarz
komentarz

Wiem co to svchost:P A badsectory to mysle tylko na C: hm? W sumie to watpie zeby pomoglo, ale sprobuje..Wlaczyc poprostu Scandiska ze sprawdzaniem powierzchni?

Przemek
komentarz
komentarz

A w tym nLicie nie powywalaes za duzo opcji i teraz system szaleje?

dar55
komentarz
komentarz
A badsectory to mysle tylko na C
:D ty no nie kombinujesz zadużo ?

badsectory nic nie mają do partycji

Wlaczyc poprostu Scandiska ze sprawdzaniem powierzchni?
hddregenerator i z bootowalnej płytki lub soft ze strony producenta dysku
Ache
komentarz
komentarz

Uhm..Z NLitem to skompilowalem XP do 115 MB:P Ale napewno nie porobilem syfu bo uzywam go juz dlugo i wiem co moge wyrzucic..

piku
komentarz
komentarz
Uhm..Z NLitem to skompilowalem XP do 115 MB

Cud że się jeszcze uruchomił :rotfl:

Zabawy z nLite tak się niestety kończą jak się nie ma umiaru ;) Zmniejszenie wagi instalki do 115MB nie jest antidotum na ociężałość XP. Najskuteczniejszą metodą jest dbanie o system. A najlepiej i tak chodzi zwykły niemodowany system :)

Czy takie problemy miałeś z normalnym XP? Jeśli nie, to domyślasz się odpowiedzi :)

Jeśli już naprawdę chcesz się pobawić nLite to najpierw oceń co potrzebujesz a czego nie; jeśli nie jesteś pewien jakiegoś elementu systemu, poszukaj o nim info. To najskuteczniejsza metoda poznawania :)

BTW,

za minete zostanie wylaczony komputer..

No mi takie komunikaty nie występują :rotfl:

Ache
komentarz
komentarz

Wiem co wywyalam w NLicie, bo szukalem dokladnych opisow kazdej uslugi i skladnika i pozatym z doswiadczenia wiem jaka usluga ma jakie skutki, te ktore nie wiem to zostawiam:P Wiec NLite odpada.. A "minetka" zostala mi jeszcze z czasow technikum,:P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.