x-kom hosting

hkcmd.exe oraz igfxtray.exe - co to jest?

Blacksmith
utworzono
utworzono

Witam. Postanowiłem sobie zoptymalizować nieco laptopa i w msconfig powyłączać to, co uznałem za nie potrzebne. W sumie to był dobry ruch, bo różnica jest.

niepokoją mnie jednak dwa procesy podane w tytule (hkcmd i igfxtray) też je wyłączyłem i w sumie nic się nie dzieje. Ale może to są jakies istotne procesy i lepiej, aby były włączone. Czy mógłby ktoś mi napisać co to są za procesy? Za co odpowiadają i czy są istotne, czy nie. Dziękuję. Pozdrawiam

Martyn
komentarz
komentarz

Igfxtray.exe--Proces uruchamiany przez aplikację graficzną intel Graphic configuration and diagnostic application, seria 810

Hkcmd.exe--wydaje mi sie że to jakiś dialer.

Dla pewności daj logi z hijackthis do działu Bezpieczeństwo

Blacksmith
komentarz
komentarz

Dla pewności daj logi z hijackthis do działu Bezpieczeństwo
Tak właśnie zrobię, mam nadzieję, że ktoś pomoże. Tylko mi się programik pobierze.
Blacksmith
komentarz
komentarz

Tak, tamten post już czytałem wcześniej, ale u mnie takich objawów nie było.

Ok spróbuję wrzucić log do "bezpieczeństwa". Oby mi się udało, bo przyznam szczerze programu HiJachThis nie znałem a i pojęcie "logu" było mi obce. Obym nic nie popie.....

Martyn
komentarz
komentarz

Na temat procesów możesz poczytać TUTAJ

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.